SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eliza Graff: z OMG Poland do ARBOinteractive

Eliza Graff objęła stanowisko head of direct sales w Grupie ARBOinteractive. Ponadto na nowe stanowiska awansowali Maciej Szymczak, Krzysztof Zych i Maria Wnuk.

Eliza Graff: z OMG Poland do ARBOinteractive

Do zadań Elizy Graff na stanowisku head of direct sales w Grupie ARBOinteractive należeć będzie kierowanie działem new business development, pozyskiwanie klientów oraz realizacja budżetu działu.

Poprzednio Graff pracowała jako client service director w OMG Poland, a wcześniej była kierownikiem działu new business development w Grupie Onet.pl.

Maciej Szymczak został p.o. head of media trading ARBOinteractive. Odpowiadać będzie za zarządzanie zewnętrznym zasobem reklamowym ARBOinteractive oraz za pozyskiwanie wydawców i partnerów firmy, a także współpracę z nimi. Szymczak w ARBOinteractive pracuje od 3 lat, wcześniej jako senior buying specialist odpowiedzialny za sieć wydawców SmartContext.

Krzysztof Zych, który z ARBOinteractive związany jest od 2010 roku, został nowym brand managerem Business Audience (sieć reklamy display typu audience oparta na kontencie biznesowym). Odpowiada za relacje z domami mediowymi oraz klientami końcowymi, a także za kompleksową obsługę zlecanych kampanii.

Maria Wnuk objęła stanowisko brand managera sieci reklamy kobiecej beauty network. Do jej obowiązków należy zarządzanie siecią oraz wspieranie jej rozwoju, a także koordynacja pracy jednego z zespołów sprzedaży agencyjnej Grupy ARBOinteractive. Z ARBOinteractive związana jest od 2010 roku – pracowała kolejno na stanowiskach junior account executive oraz account executive.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eliza Graff: z OMG Poland do ARBOinteractive

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pupilek
Niezly skoczek z Graff. Co 3 miesiace zmienia prace. Ciekawe jak dlugo tutaj zagrzeje miejsca.
8 8
odpowiedź
User
anonim
Dumna to ona jest i niezadbana paniusia, brakuje jej elegancij i klasy.
8 8
odpowiedź
User
Iza
Anonim nie czepiaj sie, niektórzy lubią badziewny styl.
8 8
odpowiedź
User
malma
Jak łatwo się domyśleć kto te komentarze napisał:) zakompleksione pseudo koleżanki!
8 8
odpowiedź
User
kaso
Gratuluje Eliza!!
8 8
odpowiedź