SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eliza Kalinowska: z MediaCom Warszawa do Value Media

Eliza Kalinowska dołączyła do zespołu domu mediowego Value Media (należącego do Group One). Poprzednio pracowała w MediaCom Warszawa.

Eliza Kalinowska Article

W Value Media Eliza Kalinowska objęła stanowisko senior communication plannera. Pracuje w zespołe Michała Kwita i obsługuje kluczowych klientów agencji, wśród których są m.in. PKO BP, Merlin.pl, ING Życie.

Kalinowska związana jest z branżą mediową od lutego 2011 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w domu mediowym MediaCom Warszawa. Na początku swej kariery pracowała dla marek z portfolio Procter&Gamble, takich jak m.in. Ariel, Lenor, Ambi Pur, Duracel. Następnie, awansując na stanowisko senior international communications plannera, odpowiadała za obsługę Teva Pharmaceuticals na rynku polskim oraz czeskim.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego.

Value Media od kilku miesięcy wzmacnia zasoby kadrowe. Ma to związek ze zwiększaniem kompetencji tej agencji w zakresie obsługi mediowej w tradycyjnych mediach (wcześniej Value specjalizował się głównie w obsłudze mediów internetowych). Jest to skutkiem połączenia z Equinox Polska w jedną firmę.

Ostatnio do zespołu Value Media dołączyła m.in. Monika Rusinek, która przeszła z MEC oraz Bartłomiej Trośniak. Z kolei Katarzyna Widerowska awansowała w Value Media na stanowisko dyrektorskie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eliza Kalinowska: z MediaCom Warszawa do Value Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl