SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Elvira Schachermeier wiceprezeską ds. kopmunikacji na Europę w Fordzie

Elvira Schachermeier, dotychczasowa dyrektorka ds. komunikacji Visa na Europę, została mianowana wiceprezesem ds. komunikacji i spraw publicznych w Ford of Europe.

Elvira Schachermeier zastępuje Susan Krusel, która 1 października przechodzi na emeryturę po ponad 20-letniej karierze w firmie motoryzacyjnej. Przez trzy lata była kierowniczką komunikacji i spraw publicznych w Ford of Europe.

Elvira Schachermeier będzie odpowiedzialna za dalsze budowanie reputacji firmy i kierowanie wszystkimi wewnętrznymi i zewnętrznymi inicjatywami komunikacyjnymi w regionie, w tym tymi związanymi z inicjatywami na rzecz zrównoważonego rozwoju w Europie.

Będzie podlegać Stuartowi Rowleyowi, prezesowi Ford of Europe oraz Markowi Truby, dyrektorowi ds. komunikacji firmy Ford.

Schachermeier rozpoczęła swoją karierę w Visa w 2005 roku, piastując różne stanowiska kierownicze w branży komunikacyjnej, zarówno w USA od października 2005 r., jak i w Europie od stycznia 2017 r.
Na swoim ostatnim stanowisku była odpowiedzialna za opracowanie europejskiej strategii komunikacyjnej Visa. oraz pełnienie funkcji doradcy strategicznego wyższego kierownictwa firmy. Kierowała wszystkimi funkcjami komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Współpraca Schachermeier z Visa rozpoczęła się w czerwcu 2002 roku, kiedy pracowała w Inovant LLC, globalnej organizacji usług IT dla spółek operacyjnych Visa, pełniąc funkcję dyrektora ds. komunikacji.

Karierę komunikacyjną rozpoczęła w Special Broadcast Services w Sydney w Australii jako kierownik produkcji telewizyjnej podczas Mistrzostw Świata w 1994 roku. W 1996 roku dołączyła do agencji PR i komunikacji Wilson McHenry Company pracującej z klientami z sektora high-tech, usług finansowych i handlu detalicznego.

 

Dołącz do dyskusji: Elvira Schachermeier wiceprezeską ds. kopmunikacji na Europę w Fordzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl