SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Elżbieta Kaszuba w Altavia Polska

Do zespołu agencji Altavia Polska, specjalizującej się m.in. w kreacji i produkcji materiałów POS, dołączyła Elżbieta Kaszuba. Objęła stanowisko konstruktora kreatywnego.

Elżbieta Kaszuba Article

Kaszuba będzie zajmowała się w Altavii projektowaniem konstrukcji przestrzennych (standy, zabudowy sklepowe i witryny sklepowe), rozmieszczaniem elementów komunikacji wizualnej w sklepach, sporządzaniem szkiców koncepcyjnych i rysunków technicznych czy wykonywaniem makiet projektów przestrzennych. Wesprze zespół agencji przy opracowaniu technologicznym projektów produkcyjnych, pod kątem doboru technologii i materiałów do produkcji.

Ostatnio pracowała w firmie Cargill jako graphic designer. Wcześniejsze doświadczenia gromadziła w Eclipse SA, BluePOS, Willson&Brown oraz POS Media. Jako projektant wystaw współpracowała z Muzeum Niepodległości w Warszawie.

Elżbieta Kaszuba jest absolwentką historii sztuki na warszawskim Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz architektury wnętrz na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Dołącz do dyskusji: Elżbieta Kaszuba w Altavia Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl