SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Elżbieta Nowacka będzie odpowiadać za sprzedaż „Gazety Wyborczej” i czasopism Agory

Od listopada 2013 r. Elżbieta Nowacka obejmuje funkcję p.o. dyrektora sprzedaży „Gazety Wyborczej” i czasopism Agory. Przejmie obowiązki Iwony Grochowskiej, która odchodzi z firmy.

Elżbieta Nowacka

Elżbieta Nowacka

Elżbieta Nowacka pracuje w Agorze od 2003 r. Zaczynała na stanowisku zastępcy dyrektora sprzedaży „Gazety Wyborczej”. Od 2004 r. jako dyrektor działu klientów strategicznych „Gazety Wyborczej” współpracuje z domami mediowymi i najważniejszymi klientami reklamowymi „Gazety”. Teraz łączyć będzie to stanowisko z funkcją p.o. dyrektora sprzedaży "GW" i magazynów.

Nowacka zanim rozpoczęła pracę w Agorze, była szefową biura reklamy „Rzeczpospolitej”.

Iwona Grochowska dyrektorem sprzedaży „Gazety Wyborczej” i Czasopism Agory była od marca br.

W lipcu br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wyniosła 183 464 egz. (dane ZKDP). Spadek sprzedaży tego dziennika w porównaniu z tym samym okresem ub. r. wyniósł aż 17 proc. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Elżbieta Nowacka będzie odpowiadać za sprzedaż „Gazety Wyborczej” i czasopism Agory

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rh minus
Poprawcie, proszę, literówkę w tytule
9 9
odpowiedź
User
Media-organizator
Zwolnijcie wszystkich dziennikarzy, by nie było "równych" co mają etaty i są nasi, a więc bierze się od nich każdą kupę, aby dostali wierszówkę i "równiejszych" na umowach śmieciowych, którym można ucinać honoraria według kaprysu, kraść pomysły, coś zamawiać, a potem nie płacić itp. Redaktorzy niech dostają pensje dopiero wówczas kiedy gazeta będzie miała wyższą sprzedaż. Jak niższa to dokładają wydawcy i akcjonariuszom z własnej kieszeni. Od razu poziom, a więc i sprzedaż gazety się poprawią!
14 8
odpowiedź
User
do media organizatora
Człowieku, do czego ty nawołujesz? Źeby wszyscy byli na śmieciowych? Rozumiem, że ktoś się domaga likwidacji wyzysku freelanserów, ale nie... Równać w dół!
12 9
odpowiedź
User
ww
kogo to interesuje
10 11
odpowiedź
User
KS
Ela gratuluje wyzwania, powodzenia
9 10
odpowiedź