SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Elżbieta Pracka-Godlewska w Spicy Mobile

Elżbieta Pracka-Godlewska została senior communication plannerką w agencji marketingu mobilnego Spicy Mobile.

Elżbieta Pracka-Godlewska Elżbieta Pracka-Godlewska

Elżbieta Pracka-Godlewska w Spicy Mobile dołączyła do zespołu kierowanego przez Tomasza Kąkola. Do jej obowiązków należy planowanie działań reklamowych dla klientów agencji, kontrola i optymalizacja kampanii reklamowych na urządzeniach mobilnych, a także analiza rynku i działań konkurencji. Elżbieta będzie też uczestniczyć w projektach new business.

Elżbieta Pracka-Godlewska poprzednio w domach mediowych

Elżbieta Pracka-Godlewska przed dołączeniem do Spicy Mobile jej kariera zawodowa była związana z domami mediowymi jak Universal McCann, gdzie pracowała jako communication specialist w zespole obsługującym Nestle, czy Initiative Media, w którym na stanowisku communication planner odpowiadała za budżety reklamowe takich klientów jak Lego oraz Immofinanz. Pracowała też w Media Direction wspierając działania digitalowe Hasbro oraz Citroena.

Ma wieloletnie doświadczenie w obszarze zakupu i planowania mediów oraz przygotowywania strategii reklamowych dla klientów.

Dołącz do dyskusji: Elżbieta Pracka-Godlewska w Spicy Mobile

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl