SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

EMC i Fujitsu Siemens Computers - startegiczny sojusz

Przedłużenie umowy o współpracy na kolejne lata; Fujitsu Siemens Computers przyznał EMC po raz drugi z rzędu tytuł "Dostawcy Roku"

Firmy EMC Corporation i Fujitsu Siemens Computers rozszerzyły swój strategiczny sojusz. Zgodnie z nowymi warunkami porozumienia, Fujitsu Siemens Computers będzie sprzedawać pełną gamę sieciowych systemów pamięci masowych i oprogramowania EMC w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). Zapoczątkowaną w 1997 r. umowę przedłużono do 2008 r.

Po raz drugi z rzędu EMC został wyróżniony przez Fujitsu Siemens Computers tytułem “Dostawcy Roku”. Tego rodzaju wyróżnienie otrzymują partnerzy handlowi, którzy reprezentują najwyższy poziom jakości, technologii i logistyki. EMC i Fujitsu Siemens Computers pokażą swoje wspólne rozwiązania podczas CeBIT, największych na świecie targów technologicznych, odbywających się w Hannowerze (Niemcy) w dniach od 18 do 24 marca (Fujitsu Siemens Computers - hala 1, stoisko 5e2, EMC - hala 1, stoisko 7f2). Obie firmy zademonstrują szeroką gamę wspólnie opracowanych rozwiązań, w tym rozwiązania konsolidacji poczty elektronicznej, przełączania awaryjnego i szereg rozwiązań z dziedziny ochrony danych, w których zastosowano technologię EMC oraz oprogramowanie LEGATO, działu EMC zajmującego się produkcją oprogramowania.

“Technologia EMC, jakość i procesy wewnętrzne gwarantują klientom Fujitsu Siemens Computers dostawę rozwiązań pamięci masowej na najwyższym poziomie,” – powiedział Adrian v. Hammerstein, prezes i dyrektor generalny Fujitsu Siemens Computers. “Sieciowe systemy pamięci masowych i oprogramowanie EMC to kluczowe elementy naszych rozwiązań o krytycznym znaczeniu dla funkcjonowania przedsiębiorstw. W tej dziedzinie znacznie przewyższamy konkurencję. Rozszerzenie umowy odzwierciedla nasze zaangażowanie na rzecz współpracy na wszystkich poziomach, od projektowania aż do sprzedaży i serwisu. W ten sposób oferujemy naszym klientom możliwość pełnego wykorzystania posiadanych przez nich zasobów informacji.”

Joe Tucci, prezes i dyrektor generalny EMC, powiedział, “Rynki obsługiwane przez Fujitsu Siemens Computers to rynki, na których sprzedaż EMC rośnie najszybciej. Strategiczny sojusz między EMC a Fujitsu Siemens Computers odgrywa kluczową role w tym wzroście. Połączenie sieciowych systemów pamięci masowych i oprogramowania EMC z serwerami Fujitsu Siemens Computers sprawia, że klienci otrzymują kompletne rozwiązania, ułatwiające im zarządzanie zasobami informacji w całym cyklu ich życia. Rozszerzenie umowy o współpracy pozwoli nam jeszcze lepiej rozwiązywać niektóre najistotniejsze problemy wspólnych klientów.”

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: EMC i Fujitsu Siemens Computers - startegiczny sojusz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl