SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Emilia Klepacka odpowiada za komunikację korporacyjną Group One

Do zespołu grupy komunikacyjnej Group One dołączyła Emilia Klepacka, która objęła nowo utworzone stanowisko corporate PR managera.

Emilia Klepacka Article

Klepacka odpowiada za budowanie strategii komunikacji Group One. Do jej obowiązków należy  pozycjonowanie w mediach i na wydarzeniach branżowych  specjalistów ze spółek Group One oraz rozwój kanałów własnych grupy.

Zajmie się również integracją komunikacji wewnątrz grupy oraz działaniami z zakresu employer brandingu.

Ostatnio w 4Frame

Przez ostatnie dwa lata Klepacka byłą PR managerką w agencji full service 4Frame, odpowiadała tam za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną agencji, obsługę PR klientów, wsparcie kampanii w zakresie działań PR oraz rozwój kompetencji influencer marketingowych. Wcześniej podobne stanowisko zajmowała w agencji ATW Communications. Przed przejściem do branży PR pracowała w Polskiej Agencji Prasowej.

Group One tworzą agencje Change Serviceplan, Labcon, Gong, Media Ready, Mediaplus, RL Media, SalesTube oraz Value Media.

Dotychczas obsługą public relations firm zrzeszonych w Group One zajmowała się agencja Big Picture, z która grupa zakończyła współpracę z początkiem lutego

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Emilia Klepacka odpowiada za komunikację korporacyjną Group One

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl