SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Enea szykuje się do przetagu reklamowego

Państwowa spółka Enea realizuje tzw. badanie rynku w związku z planowanym przetargiem na kompleksową obsługę kreatywną - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. materiały prasoweArticle

Spółka Enea planuje przetarg na kompleksową obsługę kreatywną. W związku z tym zaprasza agencje do składania odpowiedzi na tzw. RFI (Request For Information), by dzięki temu pozyskać informacje o zainteresowaniu potencjalnych agencji nawiązaniem współpracy  z Enea w  zakresie  kompleksowej  obsługi kreatywnej działań reklamowych oraz możliwości realizacji przez nie zleceń spółki w formie umowy ramowej.

W planowanym przetargu Enea chce wybrać agencje, które zajmą się współpracą przy tworzeniu strategii promocyjnej/reklamowej w obszarze offline i online w ramach realizacji celów sprzedażowych i wizerunkowych, współpracą przy tworzeniu strategii zaangażowania społecznego marki oraz przy tworzeniu i realizacji komunikacji z interesariuszami Enea oraz przy przygotowywaniu bieżących działań informacyjno-promocyjnych oraz kampanii z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.

Agencje te będą również zajmować się komunikacją z klientami biznesowymi i indywidualnymi, realizacją bieżących działań, reklamowych, prosprzedażowych i kampanii marketingowych, tworzeniem projektów materiałów reklamowych i promocyjnych BTL itp.

Do ich zadań należeć będzie także planowanie, organizacja i obsługa loterii promocyjnych, akcji promocyjnych i konkursów.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 2 lipca br.

Dołącz do dyskusji: Enea szykuje się do przetagu reklamowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl