SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Energetyczne dyskusje PR-owców

Wydział Informacji i Promocji ENERGI Gdańskiej powołały grupę dyskusyjną "energetyka"

Wydział Informacji i Promocji ENERGI Gdańskiej Kompanii Energetycznej SA wraz z internetPR.pl - serwisem polskich praktyków Public Relations, powołały grupę dyskusyjną "energetyka". Grupa przeznaczona jest dla praktyków-specjalistów ds. PR lub komunikacji, pracujących w branży energetycznej. W internetowych dyskusjach listy energetyka@internetPR.pl uczestniczy już ponad 20 osób.

"Podczas szkolenia zorganizowanego przez ENERGĘ w Juracie okazało się, że wielu PR-owców z branży miewa kłopot z dotarciem do informacji. Często potrzebują szybkiej pomocy, zasięgnięcia opinii - rada innych osób znających specyfikę pracy w energetyce i zajmujących się komunikacją byłaby wówczas szczególnie cenna. Jako uczestnik PR-owskiej grupy dyskusyjnej serwisu internetPR.pl, zaproponowałam skorzystanie ze sprawdzonego narzędzia i utworzenie internetowej listy dyskusyjnej dla naszej branży. Uważam, że internetowa grupa dyskusyjna umożliwi nam szybką wymianę poglądów i informacji oraz wpłynie na większą integrację naszego środowiska." - powiedziała Bożena Dubicka, kierownik Wydziału Informacji i Promocji ENERGI, opiekunka listy energetyka@internetPR.pl.

Jak dotąd na listę energetyków zarejestrowały się m.in. osoby z: Zakładu Energetycznego Olsztyn, Grupy Energetycznej ENEA SA, Zamojskiej Korporacji Energetycznej SA, Zakładu Energetycznego Warszawa-Teren SA, Zakładu Energetycznego Częstochowa, Zakładu Energetycznego Słupsk SA, Zakładu Energetycznego Łódź-Teren SA, Łódzkiego Zakładu Energetycznego SA, Energetyki Kaliskiej SA, Rzeszowskiego Zakładu Energetycznego SA, PKN ORLEN.

"Powstanie grupy dyskusyjnej skupiającej komunikatorów w branży energetycznej to świetny pomysł. Osoby odpowiedzialne w polskich zakładach energetycznych i innych przedsiębiorstwach z sektora za komunikacje zapewniły sobie prosty ale skuteczny system wymiany informacji, opini i poglądów. Moge się jedynie ciszyć, że Internet zaczyna być coraz częściej wykorzystywany zgodnie ze swoim przeznaczeniem czyli jako narzędzie wspierające budowanie społczności zawodowych i branżowych." - powiedział Marek Woźniak, pomysłodawca serwisu internetPR.pl.

Na listę enrgetyka@internetPR.pl najłatwiej zarejestrować się wysyłając list na adres jaroslaw.kozlowski@energa.pl, w którym wyraża się chęć dołączenia do listy "energetyka" (adresat zostanie dopisany wyłącznie na listę "energetyka"). Szczegółowy opis zasad rejestracji, logowania się oraz wysyłania wiadomości na grupę znajduje się na stronie http://www.energa.pl/index.cgi?pg=124.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Energetyczne dyskusje PR-owców

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl