SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eniro Polska z Yext, rusza NETskaner.pl

Eniro Polska, właściciel lokalnej wyszukiwarki PanoramaFirm.pl, rozpoczął współpracę z amerykańską firmą Yext, specjalizującą się w zarządzaniu wiedzą cyfrową (tzw. "digital knowledge management"). Efektem tej współpracy jest serwis NETskaner.pl, w którym każdy przedsiębiorca może wykonać bezpłatny audyt obecności swojej firmy w sieci.

Article

NETskaner.pl sprawdza aktualność danych firmy w serwisach internetowych takich jak Google, Facebook, Panorama Firm, Foursquare czy Yelp, a także systemach nawigacyjnych, np. Waze czy Navmii. Narzędzie pozwala polskim przedsiębiorcom zidentyfikować niekompletne, niepoprawne lub niespójne dane, co może utrudniać wyszukiwanie firmy przez potencjalnych klientów.

"Zdarza się, że firma funkcjonuje w internecie pod kilkoma nazwami czy adresami albo ma różne numery telefonów. To utrudnia znalezienie firmy i skontaktowanie się z nią. NETskaner pozwala aktualizować dane firmy w sposób szybki, łatwy i bezpieczny. Od momentu uruchomienia usługi założyliśmy już blisko 1 000 profili firm." - powiedziała Magdalena Wypychowicz, dyrektor ds. strategii rozwoju rynku, Eniro Polska.

Posiadanie firmowego profilu w usłudze NETskaner pomaga firmom zapewnić aktualność danych, kontrolę nad wprowadzanymi zmianami, ochronę przed ingerencją osób niepowołanych oraz reagowanie na opinie w mediach społecznościowych. Zarządzanie danymi odbywa się poprzez panel, do którego dostęp mają klienci usługi NETskaner. Klient na bieżąco aktualizuje dane teleadresowe, godziny otwarcia, grafiki, metody płatności czy aktualne promocje. Rozwiązanie wspiera zarówno małe i średnie firmy, jak i duże korporacje, które mają wiele lokalizacji.

Globalnymi klientami Yext są m.in. Marriott, T-Mobile i McDonald‘s. Eniro Polska jest wyłącznym partnerem Yext w obsłudze małych i średnich firm w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eniro Polska z Yext, rusza NETskaner.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl