SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Radość nie może czekać” w nowej międzynarodowej kampanii eObuwie.pl (wideo)

Agencja Scholz&Friends Warszawa (Grupa S/F) przygotowała nową platformę komunikacyjną sklepu eobuwie.pl pod hasłem „Radość nie może czekać”. Główna jej idea nawiązuje do dużego asortymentu oferowanego przez ten sklep. Reklama telewizyjna będzie realizowana w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Grecji, oraz na Węgrzech i Litwie.

Article

Agencja odpowiada za przygotowanie kompleksowej strategii, koncepcji kreatywnej platformy, produkcję i realizację kampanii 360 w kanałach online i offline także na pozostałych rynkach, na których eobuwie.pl prowadzi sprzedaż.

Główna idea nowej, kreatywnej platformy komunikacyjnej nawiązuje do dużego wyboru jaki oferuje sklep eobuwie.pl, różnorodności marek i stylów, ale i cen.

- Sklep eobuwie.pl dynamicznie się rozwija. Dlatego potrzebowaliśmy nowej, świeżej koncepcji, która opowie o naszej marce i odda jej charakter. Podstawą całej historii jest ekscytacja, oczekiwanie na przesyłkę z butami i w końcu wielka radość, kiedy możemy ją rozpakować i przymierzyć te wymarzone buty. To jest szczególny moment. Insight, który został wykorzystany w kampanii dotyka istoty zakupów online, szczególnie butów. Jednocześnie jest na tyle uniwersalny, że nowa platforma komunikacyjna została zaadaptowana na kolejne, europejskie rynki - komentuje Marcin Zduńczyk, dyrektor marketingu eObuwie.pl.

Kampania będzie miała swoją odsłonę w postaci 45, 30 i 15-sekundowych spotów, które będą emitowane w głównych stacjach telewizyjnych. Reklama już jest emitowana w social mediach w Polsce i na kilkunastu rynkach europejskich. Zarówno reklama wideo jak i dedykowana sesja fotograficzna powstały w RPA i posłużą do przygotowania platformy komunikacyjnej, która swoim zasięgiem obejmie także media tradycyjne., m.in. kampanię OOH w Polsce i za granicą.

Za całokształt działań strategicznych, kreatywnych i realizacyjnych nowej platformy komunikacyjnej odpowiada agencja Scholz&Friends Warszawa (Grupa S/F), która wygrała w przetargu. Reżyserem spotu jest Marcin Dubiniec, autorem zdjęć Mikołaj Syguda, a produkcją zajął się dom produkcyjny Videlec. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MullenLowe.

Dołącz do dyskusji: „Radość nie może czekać” w nowej międzynarodowej kampanii eObuwie.pl (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl