SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ePrzewodnik "Perełki Warszawy on-line"

W ramach portalu Urzędu m.st. Warszawy uruchomiony został internetowy przewodnik 'Perełki Warszawy on-line' prezentujący najciekawsze obiekty historyczne Warszawy.

  Przewodnik zawiera obecnie informacje o blisko 250 zabytkach pogrupowanych w 14 obszarach tematycznych. Prezentowane są w nim syntetyczne opisy oraz zdjęcia obiektów. Do każdego miejsca przypisany został plan Warszawy, ułatwiając odnalezienie obiektu. Zarówno opis, zdjęcie i plan mogą zostać wydrukowane na pojedynczej kartce papieru. W przyszłości możliwość ta wykorzystana zostanie w infomatach, które pojawiać się będą na trasach turystycznych - czytamy w komunikacie prasowym.
 
Zapewne dużą atrakcją serwisu staną się „Wirtualne spacery po Trakcie Królewskim” - zestaw 30 panoram 3D umożliwiających przestrzenne oglądanie najciekawszych miejsc Traktu. To kolejna już porcja – po wcześniejszych panoramach prezentujących obiekty Starego Miasta – interaktywnych panoram przygotowana dla turystów zainteresowanych Warszawą.
 
ePrzewodnik „Perełki Warszawy on-line” dostępny jest w czterech wersjach językowych: angielskiej, francuskiej, niemieckiej i rosyjskiej. Systematycznie wzbogacany będzie o kolejne zdjęcia i rozwijany o nowe grupy tematów. Wkrótce również będzie można wysłać e-kartkę korzystając z jego baz danych.
 
Przewodnik dostępny jest pod adresem: www.um.warszawa.pl/perelki
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ePrzewodnik "Perełki Warszawy on-line"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl