SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eska "kosztem" RMF

Eska Kraków przejmuje kolejnego pracownika RMF

Od 2 grudnia dyrektorem handlowym ESKI Kraków został Tomasz Plata poprzednio Dyrektor Nadzoru Właścicielskiego w RMF FM.


Tomasz Plata związany jest z mediami od 9 lat. Pracował w Radiu Dobra Nowina w Tarnowie i Radiu Alfa (Kraków) oraz krakowskich telewizjach kablowych w charakterze dziennikarza i prowadzącego programy. W 1998 roku został zatrudniony w Radiu RMF FM jako specjalista ds marketingu. W 2001 roku awansował na stanowisko Dyrektora Nadzoru Właścicielskiego. Równolegle pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w Grupie Multimedia. Za swoje największe dotychczasowe osiągnięcia uznaje wydanie płyty multimedialnej na 10-cio lecie RMF FM, stworzenie Agencji Multimedialnej NetMedia-Kraków oraz kompletnego systemu marketingowego i sprzedaży sieciowej w ramach Grupy Multimedia.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończył również studia MBA na Wyższej Szkole Zarządzania - The Polish Open University.

"Fascynuje mnie radio, pisałem o nim kilka lat temu pracę magisterską, dziś - pracę MBA. Obserwowałem projekt Eski i śmiało mogę powiedzieć, że nikt inny nie potrafi wykorzystać siły radia na rynku lokalnym tak dobrze jak właśnie Radio Eska. I to jest chyba podstawowy argument za tym dlaczego podjąłem się pracy w Esce. Nie obawiam się konkurencji innych stacji w Krakowie, choć tych ciągle przybywa. Znam i szanuję konkurencję, ale jestem przekonany, że będziemy ją zawsze wyprzedzać o jeden, dwa ruchy. Pomoże mi w tym wiedza i doświadczenie oraz znajomość rynku medialnego w grodzie Kraka. Gwarantuję profesjonalizm i kreatywność w Dziale Handlowym w Esce i w działaniach promocyjno-marketingowych stacji." - mówi o sobie.

Jak już informowaliśmy od stycznia szefem muzycznym Eski będzie Marcin Jędrych. Dyrektorem programowym Eski Kraków jest Piotr Metz, kiedyś również RMF FM. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eska "kosztem" RMF

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl