SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ESKA liderem w Poznaniu, wzrost RMF FM

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres maj - lipiec 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w Poznaniu.

Pozycję lidera słuchalności zajęła ESKA (wzrost z 12,80 proc. do 13,80 proc.). Na drugie miejsce - z trzeciego - awansowała Trójka (z 12,00 proc. do 13,30 proc.). Na ostatnie miejsce podium - z pozycji czwartej - awansowało RMF FM (z 9,50 proc. do 12,80 proc.). Na czwartą lokatę - z drugiej - spadło Radio Złote Przeboje (pomimo wzrostu z 12,40 proc. do 12,70 proc. udziału).

 maj 2011 : lipiec 2011sierpień : październik 2011listopad : styczeń 2012luty : kwiecień 2012maj 2012 : lipiec 2012
Radio ESKA (Poznań)12,8%10,5%12,0%12,6%13,8%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia12,0%10,9%8,2%8,7%13,3%
Radio RMF FM9,5%10,3%9,9%9,8%12,8%
Złote Przeboje 88,4 FM (Poznań)12,4%15,3%14,4%13,0%12,7%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia8,8%8,4%9,2%6,3%7,0%
Radio ZET8,7%9,4%6,6%9,7%7,0%
Radio TOK FM7,1%7,0%10,1%6,5%5,5%
Polskie Radio Merkury (Poznań)8,1%5,8%6,3%7,4%4,6%
Radio Eska Rock (Poznań)4,1%3,1%3,7%6,1%4,1%
Radio CHILLI ZET1,9%2,2%2,2%2,2%3,3%
MC Radio (Poznań)3,1%5,3%3,0%4,6%2,7%
Radio RMF Classic1,7%0,6%2,0%1,5%2,7%
Radio RMF MAXXX (Poznań) 1,2%1,8%1,5%1,7%2,0%
Radio PLANETA (Poznań)2,7%1,5%0,9%1,9%1,6%
Radio Maryja1,4%2,4%2,4%2,1%1,5%
Radio Blue FM 103,4 (Poznań)0,6%0,9%0,9%0,9%1,4%
Radio 105,4 Roxy FM (Poznań) 1,0%0,4%0,7%1,9%1,0%
Radio PiN0,1%0,4%0,5%0,1%0,8%
Emaus - Katolickie Radio Poznań0,7%1,3%1,2%0,6%0,5%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia0,9%1,0%2,6%1,1%0,5%
Czwórka0,3%0,4%0,7%0,4%0,3%
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ESKA liderem w Poznaniu, wzrost RMF FM

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
masakx
Czwórka na samym dnie...najsłabsze publiczne radio...
odpowiedź