SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eska TV, Disney Channel i MTV na czele - TVN, TVN24 i TV Republika najmocniej angażujące (stacje tv na Facebooku)

Eska TV, Disney Channel Polska i MTV Polska to jedyne polskojęzyczne kanały telewizyjne mające na Facebooku po ponad milion fanów. Natomiast najwięcej użytkowników bierze udział w dyskusjach na fanpage’ach TVN i TVN24.pl, a w przełożeniu na jednego użytkownika najwięcej dzieje się na profilu Telewizji Republika.

Article

Z danych firmy SoTrender wynika, że na koniec stycznia br. Eska TV miała na Facebooku 1,53 mln fanów, a w zeszłym miesiącu przybyły ich 15,1 tys. (to 1 proc. w górę). Fanpage Disney Channel Polska liczył 1,11 mln użytkowników (5,8 tys. więcej niż miesiąc wcześniej), a fanpage MTV Polska - 1,07 mln (3,2 tys. mniej).

W zestawieniu największe wzrosty liczby lubiących osiągnęły profile TVN i TVN24.pl - odpowiednio o 35 tys. i 24,3 tys. Za to fanpage BBC Brit stracił ich 8,7 tys., a profil Nickeldeona - 4,3 tys.


Na fanpage’u TVN różne aktywności (polubienia, komentarze, wpisy) zrealizowało w styczniu 307,6 tys. internautów, czyli 34 proc. użytkowników profilu, a na fanpage’u TVN24.pl - 237,4 tys. (25 proc.).

Internauci aktywni na profilu Eurosportu stanowili aż 46 proc. jego użytkowników. W przypadku TVP Sport ten wskaźnik wyniósł 39 proc., dla Telewizji Republika - 37 proc., a dla Comedy Central Polska - 36 proc.


Wskaźnik interaktywności na fanpage’u TVN24.pl w minionym miesiącu miał wartość 3,27 mln, a na fanpag’u Telewizji  Republika - 1,26 mln. Dalsze miejsca zajęły profile TVP Info (967,9 tys.), TVN (886,3 tys.) i Eurosportu (824,5 tys.).

Z kolei uśredniony wskaźnik interaktywności zdecydowanie najwyższy był na fanpage’u TV Republika - wyniósł 14,1 tys. Na profilu TVS miał wartość 6,1 tys., a na profilu TVP Info - 4,8 tys.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eska TV, Disney Channel i MTV na czele - TVN, TVN24 i TV Republika najmocniej angażujące (stacje tv na Facebooku)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl