SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Esoleo i Plus ze wspólną ofertą fotowoltaiki

Klienci instalujący fotowoltaikę od Esoleo, którzy podpiszą umowę z Plusem na sprzedaż prądu, będą odzyskiwali nadwyżki wyprodukowanej przez siebie energii.

Article

Grupa Polsat, która od lipca ubiegłego roku dostarcza klientom instalacje fotowoltaiczne Esoleo, wprowadza obecnie nową propozycję dla rynku mikroinstalacji. W ramach nowej oferty Esoleo i Plus, nowi klienci będą mogli odzyskać całość nadwyżki wyprodukowanej przez siebie energii, która trafi do sieci.

Fotowoltaika Esoleo i Plus

Jeszcze niższe będą też rachunki za prąd, bowiem skorzystanie z powyższej oferty wiąże się z opłatą handlową wynosząca jedynie 1 zł – dla klientów posiadających umowę abonamentową na inną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu, dla innych stawka to 11 zł. Okres promocyjny oferty z rozliczaniem 100% energii zmagazynowanej w sieci wynosi 24 miesiące.

Warunki konieczne do skorzystania z oferty Esoleo i Plusa:

1.    Wybranie oferty instalacji fotowoltaicznej Esoleo.

2.    Po wykonaniu instalacji podpisanie z Plusem umowy kompleksowej z gwarancją ceny prądu (grupa taryfowa G12w) z aneksem na promocję na 2 lata.

3.    Dla uzyskania rabatu w ramach Programu smartDOM konieczne jest posiadanie innej umowy abonamentowej w Plusie lub Cyfrowym Polsacie.

Po okresie promocyjnym (24 miesiące) klient nadal będzie mógł korzystać z usługi magazynowania energii ze 100% odbiorem, warunki będą dostosowane do obowiązujących regulacji prawnych oraz możliwości ofertowych na rynku.

Dołącz do dyskusji: Esoleo i Plus ze wspólną ofertą fotowoltaiki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl