SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eugeniusz Grzybek odchodzi z zarządu Inei

Współtwórca sieci Inea zdecydował się zrezygnować z funkcji członka zarządu spółki. Zarząd będą tworzyć dotychczasowi członkowie bez zmian: prezes Michał Bartkowiak oraz Marta Wojciechowska i Piotr Sujecki.

Eugeniusz Grzybek Article

Eugeniusz Grzybek odchodzi z zarządu, jednak pozostanie w spółce, pełniąc funkcję doradczą - służąc wsparciem i merytoryczną wiedzą. Wspólnie z Januszem Kosińskim współtworzył firmę, od 2005 roku był członkiem zarządu ds. techniki, pozostanie nim tylko do 1 lipca 2020 roku.

- Inea wkracza w zupełnie nowy etap w swojej historii. Takie przełomowe chwile są dobrymi momentem na zmiany, nie tylko zawodowe, ale też prywatne. Stąd właśnie moja decyzja o rezygnacji z zarządu. Chciałbym przede wszystkim pogratulować Michałowi, Marcie i Piotrowi zaangażowania oraz odwagi, jaką kierują się w zarządzaniu. W miarę możliwości będę oczywiście nadal wspierał jej działania swoim doświadczeniem i wiedzą - komentuje.

Michał Bartkowiak szef spółki podziękował z kolei za „wieloletnią współpracę”. - Jesteśmy świadomi tego, że przed nami niełatwy, pełen wyzwań rok, dlatego nadal mocno liczymy na jego wsparcie oraz na to, że będziemy mogli korzystać z ogromnej wiedzy i doświadczenia Eugeniusza - podkreśla.

Pozostały skład zarządu nie ulega zmianie i tworzą go: prezes Michał Bartkowiak i członkowie: Marta Wojciechowska, która odpowiada za całokształt spraw prawnych, compliance, dział ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwo, EHS; oraz Piotr Sujecki - odpowiedzialny za księgowość, skarbiec, kontroling, a także zakupy operacyjne i HR.  

Inea jest operatorem otwartej infrastruktury światłowodowej, dostarcza usługi hurtowe oraz internetu szerokopasmowego, telewizji, telefonii, usługi profesjonalne dla biznesu i data center.

Dołącz do dyskusji: Eugeniusz Grzybek odchodzi z zarządu Inei

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl