SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eura7 dla MNiSW

Agencja interaktywna Eura7 na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiła serwis internetowy projekty.nauka.gov.pl. Witryna zawiera informacje i materiały promujące projekty zrealizowane z funduszy Unii Europejskiej.

Celem serwisu jest informowanie o projektach zrealizowanych przy wsparciu ministerstwa ze środków pochodzących z funduszy unijnych w ramach programów operacyjnych Innowacyjna Gospodarka, Kapitał Ludzki oraz Infrastruktura i Środowisko.

Serwis www.projekty.nauka.gov.pl adresowany jest do potencjalnych beneficjentów, chcących realizować projekty ze środków UE przy wsparciu MNiSW, a także do osób i instytucji zainteresowanych tą tematyką.


Do zadań Eura7 należało opracowanie strategii i koncepcji komunikacji, realizacja oraz wdrożenie serwisu wraz z przygotowaniem materiałów wideo promujących poszczególne projekty. Za obsługę klienta ze strony agencji odpowiada Łukasz Wołek.

Dołącz do dyskusji: Eura7 dla MNiSW

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl