SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Onet Sport, „Przegląd Sportowy” i „Fakt” z ofertą na Euro 2020 i Igrzyska Olimpijskie

Program „Misja Euro”, stałe studia meczowe, codzienny „Euroraport”, „Przegląd Kadr”, cykl redakcyjny „Korzenie Kadry” i dodatek „Przeglądu Sportowego” i „Faktu” „Skarb Kibica” – to oferta Ringier Axel Springer Polska na czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2020.

Article

Emitowaną od 11 czerwca codziennie o godz. 10.30 „Misję Euro” poprowadzą Łukasz Wiśniowski i Krzysztof Marciniak. W programie w roli ekspertów pojawią się byli piłkarze reprezentacji Polski: Tomasz Frankowski, Marek Citko, Roman Kosecki i Jacek Ziober, którzy wraz z prowadzącymi będą analizować wszystko to, co dzieje się na Euro. Nie zabraknie też rozmów z innymi gośćmi, nie tylko ze świata futbolu. Program „Misja Euro” będzie emitowany na żywo na stronie głównej Onet.pl, na Facebooku Onetu Sport i Przeglądu Sportowego oraz na Youtubie „Przeglądu Sportowego”.

Kolejną propozycją programową przygotowywaną z okazji Euro 2020 są studia meczowe emitowane przy okazji każdego meczu Polaków. Pierwsze studio meczowe pojawi się w Onecie 14 czerwca przy meczu ze Słowacją (mecz o godz. 18) w godzinach 17:30-18 i 20-20:30, 19 czerwca przy meczu z Hiszpanią (mecz o godz. 21) w godzinach 20:30- 21 i 23-23:30, 23 czerwca przy meczu ze Szwecją (mecz o godz. 18) w godzinach 17:30-18 i 20-20:30. Ekspertami w programie będą stali eksperci „Misji Euro”: Roman Kosecki, Tomasz Frankowski i Marek Citko.

„Euroraport” na żywo z Sopotu

„Euroraport” jest z kolei codziennym, kilkunastominutowym programem na żywo nadawanym z Sopotu - bazy reprezentacji Polski. Program będzie realizowany od 10 czerwca do finału Euro 11 lipca o godzinie 20 i pojawi się na stronie głównej Onetu, Facebooku i YouTubie Onet Sportu i „Przeglądu Sportowego”. Wyjątkowo w dni meczów reprezentacji Polski „Euroraport” będzie realizowany wcześniej. Poprowadzą go wysłannicy Onetu Sport i „Przeglądu Sportowego” na Euro: Izabela Koprowiak, Robert Błoński, Mateusz Janiak i Dariusz Dobek. W studiu nie zabraknie zaproszonych do programu znanych gości.
 
W cyklu reportaży „Korzenie Kadry” redakcja pokaże, jak rodziła się nasza reprezentacja. Dziennikarze Onetu Sport i „Przeglądu Sportowego” przedstawią sylwetki kadrowiczów, ruszą też portugalskim szlakiem Paulo Sousy. Porozmawiają z ich rodzinami i przyjaciółmi, pokażą miejscowości, w których wychowali się reprezentanci oraz trener. Poznamy korzenie m.in. Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, Kamila Glika, Piotra Zielińskiego, Macieja Rybusa, Jana Bednarka, Kamila Jóźwiaka, Michała Helika. Cykl będzie publikowany od 11 czerwca w Onecie Sport i „Przeglądzie Sportowym”.
 
W serwisie Przegladsportowy.pl ruchomy czas emisji będzie miał program „Przegląd Kadr”, w którym dziennikarze będą oceniać szanse poszczególnych zespołów, relacjonować najważniejsze wydarzenia oraz analizować sytuacje w grupach.

Specjalne wydanie „Skarbu Kibica”
 
Z okazji Euro 2020 redakcja „Przeglądu Sportowego” przygotowała także dodatki specjalne, a także wyjątkowe wydanie „Skarbu Kibica”.  W czwartek 10 czerwca dodatkiem do „Przeglądu Sportowego” będzie terminarz na ścianę EURO 2020.  Dzień później 11 czerwca wraz z „Przeglądem Sportowym”. „Faktem” ukaże się „Skarb Kibica EURO 2020”.

– Na 204 stronach „Skarbu Kibica” będą wszystkie informacje potrzebne do tego, by przez miesiąc z przyjemnością śledzić rozgrywki. Najwięcej miejsca poświęciliśmy oczywiście reprezentacji Polski i jej trenerowi Paulo Sousie, ale pozostałe 23 ekipy też zostały szczegółowo przedstawione – zapowiada Paweł Wołosik, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”.

Piątkowe wydanie wraz ze „Skarbem Kibica” będzie dostępne również w aplikacji oraz dla subskrybentów Przegladsportowy.pl i Mediaklub.pl. Redaktorami prowadzącymi dodatku są Marcin Dobosz i Maciej Szmigielski, a za jego przygotowanie graficzne odpowiada Cezary Piotrowski.

RAS Polska na Igrzyska Olimpijskie w Tokio

- Odliczając godziny do rozpoczęcia Euro 2020 przygotowujemy jednocześnie bogatą ofertę na Igrzyska Olimpijskie. Mamy w składzie w Warszawie dwukrotnego olimpijczyka i wicemistrza świata Łukasza Kadziewicza, a do Tokio wysyłamy czwórkę dziennikarzy: Kamila Wolnickiego, Tomasza Kalembę, Edytę Kowalczyk, Ryszarda Opiatowskiego oraz fotoreportera Tomasza Markowskiego, finalistę nagrody Grand Press Foto 2020. W trakcie Igrzysk Olimpijskich również niczego u nas nie zabraknie. Szczegóły podamy wkrótce - mówi cytowany w komunikacie Jacek Stańczyk, redaktor naczelny serwisów sportowych RAS Polska.

W kwietniu dział sportowy Onetu zanotował 5,86 mln użytkowników i 20,09 proc. zasięgu (dane: Mediapanel).

Jak wynika z danych PBC, w kwietniu średnie rozpowszechnianie ogółem „Przeglądu Sportowego” wyniosło 15 645 egz. (wzrost o 69,5 proc. w porównaniu do kwietnia 2020 roku).

Dołącz do dyskusji: Onet Sport, „Przegląd Sportowy” i „Fakt” z ofertą na Euro 2020 i Igrzyska Olimpijskie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl