SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eurosport, maxdome, Canal+ i YouTube w telewizorach Panasonica

Panasonic we współpracy z Eurosportem, maxdome, Canal+ i YouTube wprowadza do oferty specjalne, partnerskie ekrany główne, które umożliwią użytkownikom telewizorów Viera wyświetlanie dostosowanej zawartości.

Eurosport, maxdome, Canal+ i YouTube w telewizorach Panasonica

Panasonic opracował skonfigurowane fabrycznie ekrany główne na bazie ekranu "my Home Screen" wprowadzonego w marcu 2013 r. Użytkownicy mogą dzięki nim przechodzić do zawartości dostarczanej przez partnerów.

Od jesieni br. użytkownicy telewizorów Panasonic Viera będą mogli korzystać z funkcji pobierania ekranów głównych o nazwie "Home Screen Collection" ("Kolekcja ekranu głównego") i wyświetlać bezpośrednio ekrany partnerów: Eurosport, maxdome, Canal+ oraz YouTube.

Ekran główny Eurosport oferuje dostęp do kanałów sportowych online. Można w nim zapoznać się z aktualnościami sportowymi, oglądać mecze na żywo, oglądać online materiały wideo z fragmentami imprez sportowych, a także sprawdzać wyniki w czasie rzeczywistym.

Ekran główny maxdome umożliwia oglądanie programów, korzystanie z funkcji specjalnych, a także wyświetlanie znanych filmów.

Ekran główny Canal+ oferuje widzom dostęp do najnowszej oferty Canal+ na żądanie, w tym filmów, relacji sportowych i programów rozrywkowych. Widzowie mogą korzystać bezpośrednio z usługi Canal+ a la Demande (uruchomionej w marcu 2008 r.), dzięki której wszyscy abonenci mogą bezpłatnie oglądać niedawno emitowane filmy i programy. Daje ona im bezpłatny dostęp do całej oferty programowej przez miesiąc od daty pierwszej emisji. Obejmuje również usługę CanalPlay (uruchomioną w październiku 2005 r.), która jest platformą do legalnego pobierania wideo bez abonamentu za pośrednictwem telewizora i łączy ADSL. Pobraną zawartość można odtwarzać na ekranach wielu urządzeń. W ofercie znajduje się ponad 9000 pozycji (w tym ponad 5000 filmów) do oglądania strumieniowego lub pobrania.

Z kolei po pobraniu ekranu głównego YouTube można oglądać najpopularniejsze klipy wideo z tego serwisu bezpośrednio po włączeniu telewizora. Aby obejrzeć więcej filmów z YouTube, należy kliknąć logo serwisu i uruchomić aplikację ze wszystkimi funkcjami, kanałami oraz nagraniami.

Ekrany główne Eurosport, maxdome, Canal+ i YouTube można pobrać bezpłatnie, używając funkcji "Home Screen Collection" w telewizorach Panasonic Viera. Za jej pośrednictwem użytkownicy mogą także przejść do kilku innych tematycznych ekranów głównych, takich jak FC Barcelona czy "Media społecznościowe". Tło ulubionego ekranu głównego można dostosować przy użyciu widżetów i tapet.

Użytkownicy telewizorów Panasonic Viera z 2013 r. będą mogli z partnerskich ekranów głównych korzystać po pobraniu, za pośrednictwem funkcji "Home Screen Collection", od 8 października. W przypadku modelu WT600 będzie to preinstalowana opcja. Ekran główny Eurosport będzie dostępny w Europie (poza Francją i Kazachstanem), maxdome  - tylko w Niemczech, a Canal+ - we Francji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eurosport, maxdome, Canal+ i YouTube w telewizorach Panasonica

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl