SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eutelsat z nową ofertą szerokopasmowego dostępu do internetu. Jaka cena?

Firma Eutelsat Communications wprowadza nowości w swojej usłudze dostępu do internetu przez satelitę Tooway. Użytkownicy otrzymają do dyspozycji większą szybkość połączeń, wyższe limity transferu danych, program wynajmu sprzętu oraz nowy pakiet podstawowy.

Eutelsat z nową ofertą szerokopasmowego dostępu do internetu. Jaka cena?

Zakres usług Tooway udostępniany za pośrednictwem satelity Eutelsat KA-SAT obejmuje obecnie szybkość pobierania maks. 18 Mb/s i wysyłania maks. 6 Mb/s oraz limity transferu do 50 GB miesięcznie. W najwyższym pakiecie dla użytkowników indywidualnych maksymalna szybkość została zwiększona z 10 do 18 Mb/s. Nowa oferta zawiera wyższe limity transferu we wszystkich pakietach z zachowaniem cen na dotychczasowym poziomie.

Nowy pakiet podstawowy oferuje szybkość pobierania maks. 2 Mb/s i wysyłania maks. 1 Mb/s przy przewidywanej cenie detalicznej od 19,90 euro (z Vat).

Dodatkowo Skylogic, specjalizująca się w usługach szerokopasmowych spółka zależna Eutelsat, wprowadza w niektórych krajach program wynajmu sprzętu umożliwiającego dystrybutorom wynajmowanie urządzeń użytkownika nowym klientom.

Tooway - pakiety usług dla użytkowników indywidualnych
 

Internet Tooway składa się z anteny satelitarnej o średnicy 77 cm oraz modemu, który podłączany jest do komputera PC lub Mac kablem Ethernet. Użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy instalacją profesjonalną a samodzielną. System Tooway umożliwia także korzystanie z telefonii i telewizji internetowej. Z podwójnym konwerterem (Ku-Ka) możliwy jest również bezpośredni odbiór kanałów telewizyjnych z sąsiednich satelitów.

Nowa oferta usług szerokopasmowych Tooway jest już dostępna. Obecnie stopniowo wprowadzana jest przez dystrybutorów, którzy integrują nową ofertę ze swoimi dotychczasowymi usługami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eutelsat z nową ofertą szerokopasmowego dostępu do internetu. Jaka cena?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl