SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Euvic Media, Partner of Promotion z dsk i Hera wybrane do kampanii "Bezpieczny przejazd"

Agencje Euvic Media, Partner of Promotion z dsk oraz drukarnia Hera zostały wybrane przez spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe do realizacji III etapu kampanii społecznej "Bezpieczny przejazd".

fot. materiały promocyjne PKPArticle

Prowadzony od września ub.r. przetarg dotyczył zaplanowania i przeprowadzenia III etapu kampanii społecznej „Bezpieczny Przejazd”.

Został podzielony na cztery części: przygotowanie oraz realizacja strategii i kreacji; produkcja, przygotowanie do dystrybucji (zapakowanie) i dostarczenie materiałów drukowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej oraz kompleksowe przygotowanie, realizacja oraz obsługa ogólnopolskiej kampanii medialnej dotyczącej podnoszenia świadomości o zagrożeniach wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na przejazdach i terenach kolejowych, przygotowanie oraz realizacja działań public relations i event marketing w ogólnopolskiej kampanii społecznej, dotyczącej podnoszenia świadomości o zagrożeniach wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na przejazdach i terenach kolejowych.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W części dotyczącej strategii i kreacji (3 mln zł) została wybrana wspólna oferta agencji Partner of Promotions i dsk (jedyna oferta w tej części). Część dotyczącą realizacji i obsługi kampanii medialnej (9,5 mln zł) wybrano ofertę Euvic Media - odpadły w tym etapie oferty Media Group i Sigma Bis.

W części na działania PR&event marketing wybrano ofertę złożoną wspólnie przez Partner of Promotion i dsk (jedyna złożona). Zaś w części przetargu na materiały drukowane PKP PLK wybrała ofertę drukarni offsetowej Hera, która konkurowała z firmą Fold.

Budżet zaplanowanych działań wynosi 12,2 mln zł netto (bez VAT).

Wybrane agencje będą pracować dla PKP PLK do końca października br.

W 2021 r. przetarg na realizację kampanii "Bezpieczny przejazd" wygrały agencje Partner of Promotion, dsk i ClickAd.

Dołącz do dyskusji: Euvic Media, Partner of Promotion z dsk i Hera wybrane do kampanii "Bezpieczny przejazd"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl