SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ewa Dołbniak i Maciej Hilt na nowych stanowiskach w OS3

W agencji OS3 ramach zmian w strukturze działu client service, zarządzanego przez Michała Wiśniewskiego, powstało nowe stanowisko group account directora, które objęła Ewa Dołbniak. Z kolei Maciej Hilt awansował na account directora.

Maciej HiltArticle

Ewa Dołbniak jest związana z OS3 od 2015 roku i dotychczas była account directorem. Jako group account director odpowiedzialna będzie za koordynację pracy podległych zespołów i realizację postawionych przed nimi celów biznesowych, a raportować będzie do Michała Wiśniewskiego.

Z branżą reklamową związana jest od ponad 11 lat. W tym okresie odpowiedzialna była za tworzenie strategii, realizacje kampanii, budowanie wizerunku marek i zarządzanie nimi od strony klienckiej, pracując dla Philip Morris w Polsce i Rumunii (marka Marlboro), CEDC International (marka Bols) oraz Philips Polska (marka SAECO).

Maciej Hilt jest związany z OS3 od roku 2012. Zaczął jako senior account executive, a potem pełnił różne funkcje menadżerskie, ostatnio account supervisora. Pracował m.in. nad projektami dla: CCC, Volvo, Philips czy Intel.

Głównymi zadaniami Macieja Hilta na objętym właśnie stanowisku account directora będzie koordynacja projektów dla kluczowych klientów agencji, realizacja strategii biznesowej oraz dbanie o relacje z klientami. Hilt będzie raportował bezpośrednio do Ewy Dołbniak.

- Agencja OS3 przechodzi obecnie wiele zmian. Pracujemy nad strukturą, poszerzaniem swoich kompetencji i portfolio, ale nie zapominamy o naszych pracownikach - komentuje Michał Wiśniewski, client service director w OS3. - Ewa Dołbniak i Maciek Hilt to osoby, które swoją postawą i zaangażowaniem realnie wpływają na budowanie przewagi konkurencyjnej agencji, dlatego ich promocja jest w pełni zasłużona - uzasadnia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ewa Dołbniak i Maciej Hilt na nowych stanowiskach w OS3

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl