SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ewa Woroszył za Tomasza Dziekana w zarządzie Dentsu Aegis Network Polska

Od stycznia Ewa Woroszył dołączyła do zarządu Dentsu Aegis Network Polska (należą do niej m.in. agencje Carat, Amplifi). Objęła jednocześnie stanowisko dyrektora finansowego, zastępując w tej roli Tomasza Dziekana.

Ewa Woroszył Article

Dziekan pozostaje w strukturach firmy i zmienia swoją funkcję na chief operations officera dla pionu Activation oraz członka zarządu Isobar Polska.

Na nowym stanowisku ma zadbać o efektywność operacyjną, w szczególności będzie zajmował się standaryzacją modeli biznesowych i polityką cenową, usprawnianiem procesów, kontrolą strony kosztowej, a także będzie aktywnie wspierał działania x-sellowe w ramach Grupy Dentsu Aegis Network.

Woroszył ostatnio global chief financial officera w Grupie G2A.com

Ewa Woroszył ma wieloletnie doświadczenie w finansach, zdobyte między innymi w branżach fin-tech, nieruchomości i konsultingu. W ostatnich pięciu latach zajmowała stanowisko global chief financial officera w Grupie G2A.com, firmie z branży e-commerce oraz technologii finansowych 

Wcześniej, przez blisko dwa lata pełniła rolę chief finance officer w firmie deweloperskiej przeprowadzając ekspertyzy dotyczące strategii finansowej oraz zarządzania funkcją finansową dla międzynarodowej grupy spółek.

Ewa Woroszył przepracowała także wiele lat w PwC (dawniej PricewaterhouseCoopers) w Polsce oraz w Dubaju, ostatnio na stanowisku director in assurancxe (1997-2011).  Posiadając certyfikat FCCA, badała sprawozdania finansowe oraz doradzała klientom z międzynarodowych korporacji z wielu branż. Dodatkowo, zatwierdzała sprawozdania grupowe i giełdowe dla spółek notowanych na giełdach w Nowym Jorku, Londynie i Dubaju. Jako ekspert z wieloletnim doświadczeniem była odpowiedzialna za udoskonalanie standardów badania sprawozdań finansowych w biurze PwC w Dubaju.

Nowy zarząd Dentsu Aegis Network

Ewa Woroszył dołącza również do zarządu Dentsu Aegis Network, w którym są Sławomir Stępniewski (CEO), Agata Kaczmarska (chief people officer), Krzysztof Mocek (chief activation officer) i Arkadiusz Szulc (chief commercial officer).

- Bardzo cieszę się, że Ewa dołączyła do naszej organizacji, zaś Tomasz zyskuje w niej całkiem nową rolę. Wzmacniamy zespół zarządzający, standaryzujemy procesy i operacje, co jest naturalne przy dynamicznym wzroście naszej Grupy - mówi Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Aegis Network Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ewa Woroszył za Tomasza Dziekana w zarządzie Dentsu Aegis Network Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl