SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Burda Media Polska z nową szefową eventów

Ewelina Buchnajzer objęła stanowisko head of events w Burda Media Polska. Zastąpiła Lidię Tofil, która odeszła z firmy. Pierwszym eventem przygotowanym przez Ewelinę Buchnajzer była tegoroczna gala Kosmetyk Wszech Czasów. 

Ewelina Buchnajzer, fot. Burda Media PolskaEwelina Buchnajzer, fot. Burda Media Polska

W Burda Media Polska Ewelina Buchnajzer jest odpowiedzialna za koncepcję kreatywną oraz produkcję flagowych wydarzeń.

- Moją specjalnością jest układanie, wymyślanie i działanie. Jestem strażniczką marek i zaciekłą obrończynią spójności, jakości i ogólnie rozumianego piękna. Uwielbiam organizowanie eventów wszędzie i ze wszystkiego - mówi Ewelina Buchnajzer.

Przed dołączeniem do Burda Media Polska Buchnajzer była związana z agencją 2KOMA7 oraz Targami Rzeczy Ładnych i Śląskim Festiwalem Naukowym. Wcześniej pracowała w agencji Live i Agorze. Organizowała i produkowała festiwale muzyczne m.in „Co Jest Grane Festiwal” czy „Olsztyn Green Festival”, trasę koncertową „Women’s Voices” oraz galę wręczenia nagród Wdechy. Pracowała także przy organizacji dwóch edycji wręczenia nagród Fryderyki. W przeszłości była już związana z Burdą jako junior event manager i dziennikarka “Gali”. 

Serwis Wizaz.pl wręczył nagrody w segmencie beauty

Pierwszym wydarzeniem przygotowanym Ewelinę Buchnajzer w Burda Media Polska była XIV gala Kosmetyk Wszech Czasów serwisu Wizaz.pl, która odbyła się 9 kwietnia br. w Warszawie. Nagroda KWC jest przyznawana przez społeczność beauty skupioną wokół serwisu Wizaz.pl. W tym roku wyróżnione zostały 72 produkty w 14 kategoriach.

Lidia Tofil z początkiem stycznia 2024 roku objęła stanowisko head of events w agencji Warsaw Creatives. W Burda Media Polska pracowała 12 lat.

Dołącz do dyskusji: Burda Media Polska z nową szefową eventów

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pablo17
Czy ta rekrutacja była od razu konkursem piękności?
odpowiedź
User
Maciej K.
W końcu jakis powiew swiezosci w tym wydawnictwie.
odpowiedź
User
Kasia
Gratulacje!
odpowiedź