SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ewelina Puławska zarządza Good One PR

Ewelina Puławska objęła stanowisko managing director agencji Good One PR. 

Ewelina Puławska, fot. Konrad Werkowicz Ewelina Puławska, fot. Konrad Werkowicz

Ewelina Puławska z agencją Good One PR związana jest od dwunastu lat. Na nowym stanowisku odpowiada za rozwój strategiczny agencji, jej wyniki biznesowe, budowanie partnerstw i reprezentację firmy na zewnątrz, a także ścisłą współpracę z innymi agencjami w grupie marketingowej Good One.

W 2020 roku awansowała w Good One PR na account directora. Do jej obowiązków należało rozwijanie agencji i jej reprezentacja, doradztwo komunikacyjne i strategiczne, koordynacja prowadzonych przez firmę projektów, zarządzanie zespołem oraz nadzór współpracy z kluczowymi klientami agencji.

W swojej karierze pracowała dla m.in. GO Sport, Subway, Easy Forex, Fundacja Integracja, Intrum Justita, Centrum Odszkodowań DRB, Ultimo, Würth Polska czy Bobby Burger. Jest absolwentką wydziału nauk humanistycznych UKSW, Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie oraz London School of Public Relations. 

Od maja 2019 r. jest również członkinią Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. 

Good One PR to agencja strategicznego zarządzania komunikacją, obecna na polskim rynku od 2009 roku. Wśród klientów agencji znajdują się zarówno polskie, jak i globalne marki z wielu branż, w tym m.in. FMCG, retail, e-commerce, zdrowie, turystyka, finanse czy usługi biznesowe.

Dołącz do dyskusji: Ewelina Puławska zarządza Good One PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl