SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fabryka Komunikacji Społecznej zrealizuje dla MAiC kampanią promującą korzystanie z internetu

Fabryka Komunikacji Społecznej wygrała przetarg Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji na opracowanie strategii i realizację kampanii społecznej propagującej korzystanie z internetu w życiu codziennym. Pokonała w nim trzech konkurentów.

fot. Shutterstock.com Article

Resort administracji i cyfryzacji przetarg na tę kampanię ogłosił pod koniec ub.r. i dopiero teraz go rozstrzygnął. Oprócz Fabryki Komunikacji Społecznej oferty złożyły agencja Partner of Promotion oraz dwa konsorcja: Ecorys Polska z Trzy Drugie Aleksandra Michalak i Effective Media z Effective Media Solutions.

Wartość umowy zawartej z Fabryką Komunikacji Społecznej wynosi 1,99 mln zł.

Zaplanowane przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji działania mają promować korzystanie z internetu (zwłaszcza szerokopasmowego) w życiu codziennym, w szczególności przez osoby wykluczone cyfrowo. Ma przedstawiać internet jako narzędzie, z którego łatwo i warto jest korzystać,  ułatwiające załatwianie codziennych spraw. Jej odbiorcy powinni postrzegać internet jako naturalny i niezbędny element codziennego życia, z którego każdy może korzystać.

Kampania ma mieć zasięg ogólnopolski. Terminu jej startu nie ujawniono.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fabryka Komunikacji Społecznej zrealizuje dla MAiC kampanią promującą korzystanie z internetu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl