SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja FaceAd zmieniła się w BrandAhead, szefową Katarzyna Malinowska

Agencja reklamowa Facead zmieniła nazwę na BrandAhead i zyskała nową identyfikację wizualną. Nowym dyrektorem zarządzającym firmy została Katarzyna Malinowska, która zastąpiła Krzysztofa Starzeckiego.

Article

Agencja już pod nazwą BrandAhead zamierza skupić się na rozwoju w czterech głównych kategoriach: komunikacji, kreacji, kampaniach reklamowych i nowych technologiach. Zespół pracowników i współpracowników firmy składa się obecnie z 20 osób, to dwa razy więcej niż na starcie jej działalności w 2009 roku.

Funkcję dyrektora zarządzającego w agencji objęła Katarzyna Malinowska, poprzednio new business manager. Na nowym stanowisku zastąpiła Krzysztofa Starzeckiego, który obecnie zajmuje się w firmie rozwojem kolejnego działu, związanego z tworzeniem narzędzi marketingowych do efektywnego zakupu mediów z wykorzystaniem technologii machine learning i deep learning.

Za strategię w BrandAhead odpowiedzialny jest Wiktor Ławik, za projekty związane z komunikacją - Anna Zamecka, a działem kreacji zarządza Bartosz Wielowiejski

Klientami agencji są m.in. Body Shop, Centrum Nauki Kopernik oraz marki należące do A&D Pharma. - Większość naszych klientów współpracuje z nami przez lata, a to daje nam możliwość nie tylko efektywnego wprowadzania ich marek w stale zmieniający się świat digitalu, ale przede wszystkim budowania wspólnej wizji tego, gdzie marki mają znaleźć się w przyszłości. Takie podejście doskonale odpowiada także wizji rozwoju naszej agencji - podkreśla Katarzyna Malinowska.

Dołącz do dyskusji: Agencja FaceAd zmieniła się w BrandAhead, szefową Katarzyna Malinowska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl