SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fakty i „Po prostu fair” w kampanii Bank BPH (wideo)

Pod hasłem „Po prostu fair” rozpoczęła się kampania reklamowa kredytu gotówkowego w Banku BPH utrzymana w konwencji faktów i dowodów. Akcję przygotowały agencja Team One i dom mediowy Starlink.

Prowadzona od 24 lutego kampania kredytu gotówkowego w Banku BPH podkreśla, że w tej ofercie wszystko jest jasne: klient dostaje do umowy kredytowej jednostronicowy wyciąg zawierający najistotniejsze dla niego informacje, a w ciągu 21 dni od zawarcia umowy może od niej odstąpić. Reklamy są utrzymane w konwencji „infomercial” - posługują się wyłącznie językiem faktów i prostą, wręcz ascetyczną formą przekazu, bez efektownych zabiegów kreatywnych.


Taka stylistyka - przygotowana przez agencję Team One, która wygrała pod koniec ub.r. przetarg na obsługę reklamową Banku BPH - będzie kontynuowana w jego kolejnych kampaniach. Ma to podkreślać pozycjonowanie banku jako czołowego pod względem fair play i zaufania. - Główny nacisk kładziemy na transparentność naszych produktów, aby wzmocnić relacje z klientami. Zależy nam na edukowaniu ich i informowaniu o prawach, które mają - opisuje Monika Brudło, dyrektor obszaru marketingu i komunikacji w Banku BPH.


Obecna kampania obejmuje telewizję (stacje ogólnopolskie i tematyczne), prasę (gazety lokalne), internet, outdoor oraz placówki Banku BPH (ulotki, plakaty i materiały w witrynach). Za planowanie i zakup mediów na potrzeby akcji odpowiada dom mediowy Starlink.

Dołącz do dyskusji: Fakty i „Po prostu fair” w kampanii Bank BPH (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl