SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Fakty” najchętniej oglądanym dziennikiem w ostatnich dniach. 380 tys. widzów przewagi nad „Wiadomościami”

Od 17 do 24 lipca br., czyli w dniach wizyty pary książęcej w Polsce oraz wydarzeń związanych z ustawą o Sądzie Najwyższym, najchętniej oglądanym programem informacyjnym były „Fakty” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

„Fakty” w okresie od 17 do 24 lipca 2017 roku oglądało średnio 2,30 mln widzów, co zapewniło TVN 23,89 proc. udziału w rynku telewizyjnym - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez jedne z domów mediowych.

Drugie miejsce zajęły „Wiadomości” TVP1. Ich oglądalność w analizowanym okresie wyniosła 1,92 mln osób. Z kolei udział serwisu wyniósł 18,25 proc.

Podium uzupełnia „Teleexpress” telewizyjnej Jedynki. Dziennik ten oglądało 1,79 mln oglądających, co przełożyło się na 22,98 proc. udziału.

Oczko niżej znalazły się „Wydarzenia” Polsatu. Widownia tego dziennika wyniosła 1,35 mln osób (14,53 proc. udziału).

Wynik plasującej się na piątej pozycji „Panoramy” TVP2 uplasował się na poziomie 1 mln widzów.

Analizując wyniki oglądalności serwisów dzień po dniu wynika, że przez 7 z 8 dni najwięcej widzów gromadziły „Fakty”, a jednego dnia liderem oglądalności były „Wiadomości”.

Wśród widzów w wieku 16-49 lat w okresie od 17 do 24 lipca 2017 roku na pozycji lidera oglądalności znalazły się „Fakty”, których widownia wyniosła 753 tys. oglądających.

Drugie miejsce w tym ujęciu zanotowały „Wydarzenia” (491 tys. osób), a trzecie - „Wiadomości” (464 tys.).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Fakty” najchętniej oglądanym dziennikiem w ostatnich dniach. 380 tys. widzów przewagi nad „Wiadomościami”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gość
nie dziwię się że fakty najlepsze
14 15
odpowiedź
User
Kibuc
nie dziwię się że fakty najlepsze


Ryśku, leć ty lepiej znowu na Maderę.
10 11
odpowiedź
User
Bantol
jak wszyscy dla beki to oglądają żeby popatrzeć jak mizerny poziom dziennikarstwa tam występuje.
10 11
odpowiedź