SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Filip Chajzer nowym prowadzącym „Big Brothera”. Zastąpił Ulę Chincz

Reporter „Dzień dobry TVN” Filip Chajzer został nowym prowadzącym „Big Brothera”, który startuje w niedzielę o godz. 20.00 w TVN7. Dziennikarz jeszcze przed rozpoczęciem programu zastąpił Ulę Chincz, która pierwotnie miała współprowadzić reality-show.

Filip Chajzer, fot. tvnArticle

Główną twarzą nowej edycji „Big Brothera” pozostaje Agnieszka Woźniak-Starak, która poprowadzi niedzielny odcinek „Big Brother Arena”, podczas którego jeden uczestnik upuści Dom Wielkiego Brata. Filip Chajzer pojawi się codziennie razem z Małgorzatą Ohme w wieczornych odcinkach na żywo „Big Brother Nocą” (emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 23.15 w TVN7) oraz w „Big Brother Raport”, czyli w sobotnim odcinku live o godz. 20.00 w TVN7. Czwartym prowadzącym pozostaje Bartek Jędrzejak.

„Big Brother Nocą” to interaktywne studio na żywo, do którego każdego dnia zaproszeni zostaną dziennikarze, influencerzy, ludzie mediów oraz eksperci z różnych branży. Filip Chajzer będzie rozmawiać z gośćmi i omawiać najciekawsze wydarzenia dnia w Domu. Natomiast Małgorzata Ohme jest związana z formatem jako psycholog i w odcinkach „BB Nocą” oceni eksperckim okiem m.in. zachowania uczestników oraz relacje między nimi. Ohme będzie także współprowadziła dyskusje z gośćmi.

Pierwotnie główną prowadzącą „BB Nocą” i „BB Raport” miała być Ula Chincz. O zmianie gospodarza poinformowano w niedzielnym wydaniu „Dzień dobry TVN”.

Filip Chajzer związany jest z TVN od 2009 roku. Do 2011 roku prowadził w kanale TVN Warszawa program „Stolica”. Od maja 2011 pracuje w „Dzień Dobry TVN” jako reporter. Pojawia się jako prowadzący letnich wydań „Dzień Dobry Wakacje”.

Od marca 2015 do grudnia 2017 roku Chajzer prowadził w TVN show z udziałem dzieci pt. „Mali giganci”. Wiosną 2018 roku stacja TVN wyemitowała jeden sezon widowiska rozrywkowego „Hipnoza”, w którym zahipnotyzowani uczestnicy wchodzili w interakcje z prowadzącym, czyli Filipem Chajzerem. Dziennikarz prowadził także cykle w kanałach tematycznych Grupy TVN, m.in. „Instrukcja obsługi kobiety” w TVN Style oraz „Jak to się stało?” w TVN Turbo.

W latach 2014-2016 Filip Chajzer prowadził w radiowej Czwórce audycję „Piątek, piąteczek, piątunio”. W maju 2016 r. Polskie Radio rozwiązało z nim umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia.

W przeszłości dziennikarz związany był także m.in. z Radiem Złote Przeboje.

 

Dołącz do dyskusji: Filip Chajzer nowym prowadzącym „Big Brothera”. Zastąpił Ulę Chincz

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tylkoniehajzer
Jezu, nie. Miszczak, co Ty robisz?
odpowiedź
User
hd
Nie no, litości... W tej sytuacji nawet tego nie sprawdzę.
odpowiedź
User
Erdo
Strzał w kolano
odpowiedź