SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Filip Chajzer nowym prowadzącym „Big Brothera”. Zastąpił Ulę Chincz

Reporter „Dzień dobry TVN” Filip Chajzer został nowym prowadzącym „Big Brothera”, który startuje w niedzielę o godz. 20.00 w TVN7. Dziennikarz jeszcze przed rozpoczęciem programu zastąpił Ulę Chincz, która pierwotnie miała współprowadzić reality-show.

Filip Chajzer, fot. tvnFilip Chajzer, fot. tvn

Główną twarzą nowej edycji „Big Brothera” pozostaje Agnieszka Woźniak-Starak, która poprowadzi niedzielny odcinek „Big Brother Arena”, podczas którego jeden uczestnik upuści Dom Wielkiego Brata. Filip Chajzer pojawi się codziennie razem z Małgorzatą Ohme w wieczornych odcinkach na żywo „Big Brother Nocą” (emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 23.15 w TVN7) oraz w „Big Brother Raport”, czyli w sobotnim odcinku live o godz. 20.00 w TVN7. Czwartym prowadzącym pozostaje Bartek Jędrzejak.

„Big Brother Nocą” to interaktywne studio na żywo, do którego każdego dnia zaproszeni zostaną dziennikarze, influencerzy, ludzie mediów oraz eksperci z różnych branży. Filip Chajzer będzie rozmawiać z gośćmi i omawiać najciekawsze wydarzenia dnia w Domu. Natomiast Małgorzata Ohme jest związana z formatem jako psycholog i w odcinkach „BB Nocą” oceni eksperckim okiem m.in. zachowania uczestników oraz relacje między nimi. Ohme będzie także współprowadziła dyskusje z gośćmi.

Pierwotnie główną prowadzącą „BB Nocą” i „BB Raport” miała być Ula Chincz. O zmianie gospodarza poinformowano w niedzielnym wydaniu „Dzień dobry TVN”.

Filip Chajzer związany jest z TVN od 2009 roku. Do 2011 roku prowadził w kanale TVN Warszawa program „Stolica”. Od maja 2011 pracuje w „Dzień Dobry TVN” jako reporter. Pojawia się jako prowadzący letnich wydań „Dzień Dobry Wakacje”.

Od marca 2015 do grudnia 2017 roku Chajzer prowadził w TVN show z udziałem dzieci pt. „Mali giganci”. Wiosną 2018 roku stacja TVN wyemitowała jeden sezon widowiska rozrywkowego „Hipnoza”, w którym zahipnotyzowani uczestnicy wchodzili w interakcje z prowadzącym, czyli Filipem Chajzerem. Dziennikarz prowadził także cykle w kanałach tematycznych Grupy TVN, m.in. „Instrukcja obsługi kobiety” w TVN Style oraz „Jak to się stało?” w TVN Turbo.

W latach 2014-2016 Filip Chajzer prowadził w radiowej Czwórce audycję „Piątek, piąteczek, piątunio”. W maju 2016 r. Polskie Radio rozwiązało z nim umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia.

W przeszłości dziennikarz związany był także m.in. z Radiem Złote Przeboje.

 

Dołącz do dyskusji: Filip Chajzer nowym prowadzącym „Big Brothera”. Zastąpił Ulę Chincz

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tylkoniehajzer
Jezu, nie. Miszczak, co Ty robisz?
odpowiedź
User
hd
Nie no, litości... W tej sytuacji nawet tego nie sprawdzę.
odpowiedź
User
Erdo
Strzał w kolano
odpowiedź