SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Filip Trusz zastępcą redaktora naczelnego Moto.pl

Filip Trusz awansował na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego ds. kontentu Moto.pl (Agora). Od stycznia kieruje on codzienną pracą redaktorów serwisu, czuwa nad tworzeniem treści oraz zarządza newsroomem i terminami publikacji materiałów.

Filip Trusz (fot. materiały prasowe)Article

„Bardzo się cieszę z nowej roli. Do redakcji trafiłem kilka lat temu, jeszcze jako student, na praktyki - teraz jestem zastępcą redaktora naczelnego Moto.pl, które w międzyczasie stało się jednym z największych serwisów motoryzacyjnych w Polsce. To duża odpowiedzialność, ale i szansa. Razem z całą redakcją postaramy się, aby Moto.pl było źródłem ciekawych i angażujących artykułów dla każdego kierowcy. I nie tylko!” – mówi Filip Trusz.

Trusz związany jest z Moto.pl od 2014 roku. Od początku zajmował się przede wszystkim kwestiami dotyczącymi przepisów ruchu drogowego, zmianami w prawie, poradami dla kierowców oraz wiadomościami z branży motoryzacyjnej. Jest redaktorem prowadzącym cyklu „Wyższa Szkoła Jazdy".

„Przez ostatnie lata Filip wykazał się ponadprzeciętnym zaangażowaniem w pracę redakcji i ma swój wkład w sukcesy zasięgowe Moto.pl. W ostatnim czasie poświęcam coraz więcej uwagi kwestiom związanym z prowadzeniem biznesu Moto.pl, dlatego potrzebowałem wsparcia - osoby, która będzie czuwała nad codzienną pracą redakcji. Jestem przekonany, że Filip doskonale sprawdzi się w roli mojego zastępcy w obszarze kontentu” - komentuje zmianę Tomasz Korniejew, dyrektor Moto.pl i jego redaktor naczelny.

Moto.pl to serwis łączący motoryzację, biznes i ekotrendy stworzony z myślą nie tylko o fanach motoryzacji, ale także o posiadaczach samochodów szukających przydatnych treści związanych z branżą moto.

Obecnie Moto.pl jest najpopularniejszym serwisem motoryzacyjnym w Polsce. W grudniu odwiedziło go 5,5 mln użytkowników (dane Mediapanelu). Wszystkie serwisy Grupy Agora miały w grudniu 18 mln użytkowników (60,6 proc. zasięgu).

Dołącz do dyskusji: Filip Trusz zastępcą redaktora naczelnego Moto.pl

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aga
Dwuosobowa redakcja, a niusy takie, jakby byli całym pionem biznesowym. Pan Korniejew "potrzebuje wsparcia" - no bez jaj :). Filipowi się to stanowisko należało, jak psu buda, i tyle w temacie.
odpowiedź
User
Ziutek
No widzisz, taka niby dwuosobowa redakcja (choć to nieprawda), ale wyniki mają zasięgowe i biznesowe, jak u bizancjów, w których pracuje po 20 osób. Duży biznes to i news godny, proste.
odpowiedź
User
JT
Dobra decyzja Tomka, rozwijaj się chłopaku, powodzonka
odpowiedź