SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Film Macieja Dutkiewicza „Wyzwanie” dostępny w IPLI i Cyfrowym Polsacie GO

W serwisie IPLA oraz w usłudze Cyfrowy Polsat GO premierowo dostępny jest najnowszy film w reżyserii Macieja Dutkiewicza "Wyzwanie", produkcji Cyfrowego Polsatu. Można go obejrzeć na urządzeniach mobilnych, komputerach, telewizorach Smart TV, Apple TV oraz wybranych dekoderach Cyfrowego Polsatu za 25 zł.

fot. TFP, Telewizja Polsat; Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy 2020)Article

Film „Wyzwanie” to kryminał, który opowiada historię zbrodni oraz relacji międzyludzkich, podejmuje także temat nałogów. W rolach głównych można zobaczyć Eryka Lubosa i Rafała Królikowskiego, Aleksandrę Popławską i Katarzynę Dąbrowską oraz młode pokolenie artystów: Nel Kaczmarek, Macieja Musiałowskiego i Nikodema Rozbickiego.

W mazurskiej scenerii dwóch byłych policjantów otwiera pub na Mazurach („Pod Psem”). Nieoczekiwanie ich spokój zakłóca zbuntowana nastolatka, która zdecydowanie wkracza w męską samotnię. Odtąd świat dorosłych będzie się przenikał ze światem młodych, towarzystwie śmiertelnie groźnych nałogów.

Kiedy w pobliżu pubu „Pod Psem” wypływa ciało, właścicielom trudno jest zahamować policyjny instynkt. Tym bardziej, że sprawę przejmuje pani komendant, Magda Warska (Katarzyna Dąbrowska), a pierwsze tropy śledztwa prowadzą do tajemniczej lokalnej bizneswoman, Teresy Dukszty (Aleksandra Popławska). Atmosfera zagęszcza się wraz ze skrzętnie ukrywaną przez Julkę (Nel Kaczmarek) tożsamością i informacją, że topielec to ważne ogniwo lokalnej siatki handlarzy dopalaczami.

Produkcja jest dostępna wyłącznie w serwisach Grupy Polsat, można ją obejrzeć na urządzeniach mobilnych, komputerach, telewizorach Smart TV, Apple TV oraz wybranych dekoderach Cyfrowego Polsatu za 25 zł.

Do tej pory Grupa Polsat zaangażowała się w produkcję takich filmów jak: „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, „Serce nie sługa” w reż. Filipa Zylbera; „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” w reż. Denisa Delicia oraz „Narzeczony na niby” w reż. Bartosza Prokopowicza. W zeszłym roku były to: „Jak poślubić milionera?” Filipa Zylbera, „(Nie)znajomi” w reż. Tadeusza Śliwy oraz tegoroczne premiery: „Psy 3. W imię zasad” w reż. Władysława Pasikowskiego i „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” w reż. Macieja Kawulskiego.

 

Dołącz do dyskusji: Film Macieja Dutkiewicza „Wyzwanie” dostępny w IPLI i Cyfrowym Polsacie GO

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zniesmaczony
Co za gniot. Czy pan Dutkiewicz nie mógłby zająć się czymś innym?
odpowiedź