SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Finaliści „biznesowych Oskarów” wyłonieni

Ogłoszono dziewięciu finalistów trzeciej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Tegoroczni laureaci tzw. „biznesowych oskarów” zostaną ogłoszeni podczas gali, która odbędzie się w połowie maja br.

W kategorii „Sukces” nominowano: prof. Andrzeja Krzysztofa Koźmińskiego, byłego rektora Akademii Leona Koźmińskiego, Krzysztofa Pawińskiego, prezesa Grupy Maspex Wadowice oraz Tomasza Zaboklickiego, prezesa PESA Bydgoszcz.

Wśród nominowanych w kategorii „Wizja i Innowacja” znaleźli się: Jarosław Ptaszek, twórca JMP Flowers, Włodzimierz Strupiński z Instytutu Technologii Materiałów Elektronicznych i Rafał Tomasiak, prezes Zortrax.

Finalistami w kategorii „Działalność społeczna” zostali Ineza Skrzypiec-Sikorska, dyrektor Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „Flandria”, Dominika Madaj-Solberg, założycielka Fundacji „Spina” i Jolanta Czernicka-Siwecka, prezes Fundacji „Iskierka”.

Kandydatów do Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta zgłaszały opiniotwórcze instytucje. Następnie 21-osobowa Kapituła Nagrody wyłoniła po trzech finalistów w każdej z kategorii.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 15 maja 2014 roku, która jak co roku transmitowana będzie przez telewizję TVN24. Zwycięzca każdej z trzech kategorii otrzyma 100 tys. zł.

Celem Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta jest promocja niezwykłych osiągnięć i sylwetek laureatów, a przez to dostarczanie motywacji i energii do działania przedsiębiorcom, aktywnym zawodowo Polakom i młodemu pokoleniu. Nagroda ma też na celu promocję przedsiębiorczości i pracy jako ważnych, istotnych aktywności w życiu człowieka - wartości samych w sobie.

Dołącz do dyskusji: Finaliści „biznesowych Oskarów” wyłonieni

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl