SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Byli menadżerowie Brave zakładają agencję Fire

Michał Atlas i Tomasz Dworak, wcześniej związani z agencją eventową Brave Agency, wspólnie z Krzysztofem Kamińskim i jego agencją Focus Event stworzyli firmę Fire!.

zespół Fire, fot. Mateusz Czech zespół Fire, fot. Mateusz Czech

Jak opisują założyciele nowej marki na rynku eventów, "w Fire! doświadczenie w klasycznym zarządzaniu projektami eventowymi i digitalowymi spotyka się ze znacznie szerszym, wykraczającym poza klasyczne działania podejściem do budowania relacji z marką i angażowania odbiorców".

- Zawsze wyróżniała nas koncentracja na potrzebach Klienta i marki, poszukiwanie najbardziej kreatywnych rozwiązań i długofalowe myślenie. Teraz chcemy wykorzystać te atuty we własnej agencji - mówi Michał Atlas, parter zarządzający FIRE!, który odpowiada również za rozwój firmy.

Michał Atlas i Tomasz Dworak w 2015 r. stworzyli Brave Agency i kierowali nią jako dyrektorzy zarządzający do maja ubiegłego roku.

- Fire! budujemy wspólnie z najbardziej wszechstronnym producentem w branży, jakim bez wątpienia jest Krzysiek Kamiński. Strategiczne połączenie eventów z digitalem wspiera m.in. Marek Zawada, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w dużych agencjach eventowych, digitalowych i grupach mediowych. Skompletowaliśmy fantastyczny, 12-osobowy zespół sprawdzonych i doświadczonych ekspertów, którzy myślą nieszablonowo i działają odważnie. Jako Fire! wkraczamy na scenę z jeszcze większą siłą rażenia - zapowiada Michał Atlas.

Michał Atlas, Tomasz Dworak i Krzysztof Kamiński tworzą Fire

Prezeską zarządu jest Anna Jarosz, która łączy funkcję z obowiązkami dyrektor finansowej. Michał Atlas jest partnerem zarządzającym agencją.

Tomasz Dworak w Fire! skupia się na budowaniu działu client service. Krzysztof Kamiński, partner agencji, jest odpowiedzialny za produkcję i stage design.

Paweł Matyja, współtwórca większości projektów Brave, jako partner Fire! odpowiada za kreację oraz strategiczne podejście w nowych projektach. W duecie kreatywnym ponownie spotyka się z Markiem Puksztą, który pełni rolę art directora.

Za obszar digital excitement odpowiada Marek Zawada, były członek zarządu agencji interaktywnej 180heartbeats + Jung v. Matt.

Jacek Łapieniecki, który przez dwie dekady pracował na stanowiskach managerskich w Grupie Żywiec, do Fire! wnosi kompetencje formalno-prawne i doskonałe zrozumienie potrzeb klienta. Jako partner agencji, zarządza obszarem dostawców i podwykonawców oraz zajmuje się procesem zakupowym.

 - Łączy nas to, że chcemy tworzyć emocje, którymi można się dzielić – zarówno w świecie rzeczywistym, jak i w wirtualnym. Jesteśmy przekonani, że to stanie się znakiem rozpoznawczym Fire! - podkreślają wspólnie Matyja i Zawada.

Dołącz do dyskusji: Byli menadżerowie Brave zakładają agencję Fire

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ewka
Ooo, super chłopaki, powodzenia!!!
0 0
odpowiedź
User
Arturro
Krzysiek, 3mam kciuki!
0 0
odpowiedź
User
Piotr
Tomek, Michał brawo! z takim zespołem sukces gwarantowany! powodzenia :)
0 0
odpowiedź