SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Byli menadżerowie Brave zakładają agencję Fire

Michał Atlas i Tomasz Dworak, wcześniej związani z agencją eventową Brave Agency, wspólnie z Krzysztofem Kamińskim i jego agencją Focus Event stworzyli firmę Fire!.

zespół Fire, fot. Mateusz CzechArticle

Jak opisują założyciele nowej marki na rynku eventów, "w Fire! doświadczenie w klasycznym zarządzaniu projektami eventowymi i digitalowymi spotyka się ze znacznie szerszym, wykraczającym poza klasyczne działania podejściem do budowania relacji z marką i angażowania odbiorców".

- Zawsze wyróżniała nas koncentracja na potrzebach Klienta i marki, poszukiwanie najbardziej kreatywnych rozwiązań i długofalowe myślenie. Teraz chcemy wykorzystać te atuty we własnej agencji - mówi Michał Atlas, parter zarządzający FIRE!, który odpowiada również za rozwój firmy.

Michał Atlas i Tomasz Dworak w 2015 r. stworzyli Brave Agency i kierowali nią jako dyrektorzy zarządzający do maja ubiegłego roku.

- Fire! budujemy wspólnie z najbardziej wszechstronnym producentem w branży, jakim bez wątpienia jest Krzysiek Kamiński. Strategiczne połączenie eventów z digitalem wspiera m.in. Marek Zawada, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w dużych agencjach eventowych, digitalowych i grupach mediowych. Skompletowaliśmy fantastyczny, 12-osobowy zespół sprawdzonych i doświadczonych ekspertów, którzy myślą nieszablonowo i działają odważnie. Jako Fire! wkraczamy na scenę z jeszcze większą siłą rażenia - zapowiada Michał Atlas.

Michał Atlas, Tomasz Dworak i Krzysztof Kamiński tworzą Fire

Prezeską zarządu jest Anna Jarosz, która łączy funkcję z obowiązkami dyrektor finansowej. Michał Atlas jest partnerem zarządzającym agencją.

Tomasz Dworak w Fire! skupia się na budowaniu działu client service. Krzysztof Kamiński, partner agencji, jest odpowiedzialny za produkcję i stage design.

Paweł Matyja, współtwórca większości projektów Brave, jako partner Fire! odpowiada za kreację oraz strategiczne podejście w nowych projektach. W duecie kreatywnym ponownie spotyka się z Markiem Puksztą, który pełni rolę art directora.

Za obszar digital excitement odpowiada Marek Zawada, były członek zarządu agencji interaktywnej 180heartbeats + Jung v. Matt.

Jacek Łapieniecki, który przez dwie dekady pracował na stanowiskach managerskich w Grupie Żywiec, do Fire! wnosi kompetencje formalno-prawne i doskonałe zrozumienie potrzeb klienta. Jako partner agencji, zarządza obszarem dostawców i podwykonawców oraz zajmuje się procesem zakupowym.

 - Łączy nas to, że chcemy tworzyć emocje, którymi można się dzielić – zarówno w świecie rzeczywistym, jak i w wirtualnym. Jesteśmy przekonani, że to stanie się znakiem rozpoznawczym Fire! - podkreślają wspólnie Matyja i Zawada.

Dołącz do dyskusji: Byli menadżerowie Brave zakładają agencję Fire

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ewka
Ooo, super chłopaki, powodzenia!!!
odpowiedź
User
Arturro
Krzysiek, 3mam kciuki!
odpowiedź
User
Piotr
Tomek, Michał brawo! z takim zespołem sukces gwarantowany! powodzenia :)
odpowiedź