SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Firmy odpowiedzialne społecznie

Lockheed Martin i McDonald's dołączają do grona odpowiedzialnych społecznie

Fundacja Korporacyjnej Odpowiedzialności Społecznej powiększyła się o dwóch znaczących członków - firmy Lockheed Martin Global Incorporated (LMGI) i McDonald's. Choć Fundacja działa dopiero rok do jej grona należy już prawie 50 firm, zarówno polskich jak i międzynarodowych, działających na terenie naszego kraju.

Misją Fundacji jest zachęcanie firm do działania zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej, jak również wspieranie ich we wszelkich przedsięwzięciach zgodnych z wartościami etycznymi, które niosą wsparcie i pomoc ludziom w potrzebie, oraz przyczyniają się do rozwoju lokalnych społeczności i ochrony środowiska.

Donald Bohler, wice przewodniczący LMGI w Warszawie powiedział: "Jesteśmy szczęśliwi mogąc połączyć nasz finansowy i intelektualny kapitał organizacyjny z innymi prestiżowymi organizacjami po to, by wspólnie wspierać działania Fundacji. Szczególnie jest nam bliska inicjatywa "codziennie ciepły posiłek" dla ponad 1000 potrzebujących dzieci".

"Jesteśmy zaszczyceni, że Lockheed Martin i McDonald's zasiliły szeregi Fundacji obok innych tak znakomitych firm, jak: Kodak, Marriott, Holiday Inn,
Colgate-Palmolive, KFC, Pizza Hut, i Procter & Gamble." - dodał Bill Chasey, jeden z założycieli i obecny przewodniczący Fundacji Korporacyjnej Odpowiedzialności Społecznej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Firmy odpowiedzialne społecznie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl