SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Firstcom Europe wchodzi do Polski

Na polskim rynku zadebiutował Firstcom Europe, międzynarodowy dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych w chmurze. Oferuje usługę do komunikacji wewnętrznej między pracownikami firmy w chmurze Universe.

Jean-Pierre Vandromme, założyciel i prezes Grupy Firstcom Europe. Article

Firstcom Europe założono w 2004 roku, ma swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji i Danii. W 2017 roku dysponowała 134,7 mln Liczba terminali wewnętrznych central telefonicznych. Do roku 2022 chce ich mieć 135,7 mln.

W roku 2018 przychody grupy wyniosły 32,2 mln euro, w przyszłym roku mają wzrosnąć do 76 mln euro. W Polsce Firstcom Europe chce mieć w tym roku milion euro przychodów.

Universe od Firstcom Europe - jak działa

Universe to rozwiązanie w chmurze, łączące tradycyjne połączenia telefoniczne z zarządzaniem obecnością pracowników w firmach, po opcję edycji dokumentów podczas wideokonferencji.

–  Wszystko odbywa się tu w ramach jedynie opłat abonamentowych, a nad sprawnością systemu czuwa zespół techniczny. Nie ma więc potrzeby inwestowania w infrastrukturę, opłat serwisowych i licencyjnych czy innych nieprzewidzianych kosztów – mówi Jean-Pierre Vandromme, założyciel i prezes Grupy Firstcom Europe.

Platforma jest skalowalna i zdalnie aktualizowana. Nie są pobierane opłaty za wejście oraz koszty utrzymania systemu w firmie. Obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Do dyspozycji użytkownika pozostaje przyjazny interfejs do tworzenia IVR (ang. Interactive Voice Response), szeroki wybór urządzeń VoIP, nagrywanie rozmów – indywidualnych jak i w całej firmie.

Korzystający z Universe ma możliwość przejęcia rozmowy przychodzącej do określonej grupy użytkowników, łączenia według swojego wyboru, opcję automatycznego lektor w wielu językach – zamianę tekstu na mowę, informacji w czasie rzeczywistym dla call center oraz dodatkowo możliwość szyfrowania połączeń.

–  Biznes odchodzi od służącego od lat 80-tych ISDN. Zastępuje go internet - dodaje Vandromme.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Firstcom Europe wchodzi do Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl