SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wydawnictwo Egmont wydaje czasopismo dla maluchów "Fisher Price"

Od piątku, 7 czerwca br. w sprzedaży pojawi się pismo „Fisher Price” przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Magazyn będzie w całości składał się z obrazków, tak by inspirować maluchy do samodzielnej zabawy i pierwszych kroków w nauce. Miesięcznik ukaże się nakładem wydawnictwa Egmont.

Article

Magazyn "Fisher Price" został zaprojektowany tak, by rozwijać umiejętności dzieci już na wczesnym etapie życia, a dziecko mogło samodzielnie się bawić i z niewielką pomocą rodziców czy opiekunów oglądać obrazki.

Wydawca podkreśla, że przejrzysta budowa pisma, graficzna formuła poleceń, ich jasny przekaz i symbole umieszczone na stronach podpowiedzą, jak pokierować zabawą najmłodszego odbiorcy.

Każdy numer będzie liczyć 24 strony z dużymi ilustracjami i prostymi zadaniami do rozwiązania, takimi jak: podążanie za linią, uzupełnianie obrazków, kolorowanie według kodu, łączenie kropek, rozpoznawanie kształtów, wyszukiwanie elementów, czy uzupełnianie i dopasowywanie obrazków naklejkami.

Redaktor naczelna Joanna Szabunio tłumaczy, że „mały czytelnik będzie mieć wiele okazji, by ćwiczyć motorykę ręki, spostrzegawczość i skupienie”.

- Poszczególne zadania to doskonały wstęp do nauki pisania i logicznego myślenia, a to wszystko podczas wspólnie spędzonych chwil pełnych radosnej zabawy. Czasopismo zostało wydane na grubym papierze, idealnym do rysowania kredkami, ołówkiem, czy flamastrem - mówi Szabunio. - Na okładkach rodzice i opiekunowie znajdą informacje na temat ćwiczonych przez dziecko umiejętności - dodaje.

Magazyn "Fisher-Price" to miesięcznik dedykowany dla dzieci od drugiego roku życia. Do każdego numeru będą dołączane arkusze naklejek dopasowane do zadań.

Jego format to 230x297 mm. Cena pierwszego numeru wyniesie 8,99 zł, na rynku pojawi się od 7 czerwca br.

Licencjodawcą tytułu jest firma Mattel.

Formułę miesięcznika przygotował zespół redaktorów wydawnictwa dla dzieci Egmont oraz zespół z firmy Fisher-Price, zajmującej się produkcją zabawek i akcesoriów dziecięcych.

Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią reklamową, która obejmuje emisję spotów na YouTube, komunikację w mediach społecznościowych oraz mediach własnych Egmontu.

Dołącz do dyskusji: Wydawnictwo Egmont wydaje czasopismo dla maluchów "Fisher Price"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl