SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fleishman-Hillard teraz w Polsce

Agencja public relations Herald Communications zmienia nazwę na Fleishman-Hillard

Rebranding jest zgodny ze zmianami konsolidującymi, prowadzonymi przez Fleishman-Hillard w Europie.

Zmiana nazwy jest efektem wcześniejszego połączenia 6 europejskich biur Herald Communications ze światowym gigantem na rynku usług PR – agencją Fleishman-Hillard
w 2001 roku. Herald Communications obsługiwał klientów w Polsce od 1998 roku. Osobą odpowiedzialną za biuro w Polsce jest Julia Kozak, Associate Director.

„Rebranding z Herald Communications na Fleishman-Hillard to nie tylko zmiana nazwy” – mówi Julia Kozak – „Jest to również wzmocnienie naszego powiązania z 83 biurami agencji na świecie, bliższy kontakt z ponad 2 tysięcami konsultantów sieci oraz uzyskanie bezpośredniego dostępu do potężnej bazy wiedzy i doświadczeń firmy”.

Wraz z rebrandingiem Fleishman-Hillard dokonał wypowiedzenia umowy stowarzyszeniowej ze swoim dotychczasowym 6-letnim partnerem w Europie - siecią Hauska & Partners. Umowa ta wygasa formalnie w dniu 28 lutego 2005 roku. W Polsce reprezentantem sieci Hauska & Partners jest agencja Compress. 

W ciągu 60 lat od powstania, agencja Fleishman-Hillard stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w public relations na świecie. Założona w 1947 roku w St. Louis, agencja zyskała międzynarodowy zasięg, pierwsze miejsce w rankingu amerykańskich agencji PR i drugie w rankingach europejskich po nominacji Johna Grahama na prezesa w 1974 roku.

W chwili obecnej biura Fleishman-Hillard działają w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej i Południowej Afryce. Dzięki profesjonalnej obsłudze klienta, najwyższym standardom etycznym i kulturze organizacji, agencja przoduje w wielu rankingach.

„To ważny dzień dla agencji Fleishman-Hillard w Europie” – mówi Dave Senay,  szef regionu FH dla Europy i Afryki – „Naszym celem jest stworzenie najlepszej w regionie sieci, która zaoferuje klientom stałą jakość, przejrzystość i najlepsze rezultaty  w ramach jednej marki”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fleishman-Hillard teraz w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl