SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Florence Fayard została mianowana na stanowisko dyrektora generalnego Banijay Productions

Banijay France kontynuuje zmiany na stanowiskach kierowniczych. Jedną z nich jest awans Florence Fayard na stanowisko dyrektora generalnego Banijay Productions.

Article

Florence Fayard pełniła funkcję dyrektora zarządzającego od 2018 roku, a teraz przejmie pełny nadzór nad wytwórnią. Pod jej kierownictwem Banijay Productions France stworzyło szereg lokalnych i międzynarodowych hitów, w tym „The Fifty”, którego premiera odbyła się w 2022 roku na platformie W9.

Z kolei film „Good Luck Guys”, również stworzony przez tę wytwórnię, został sprzedany w ramach usługi Prime Video na sześciu rynkach, w tym do Danii, Szwecji, Norwegii i Holandii.

Florence Fayard pracowała w Endemol i Studio 89, zanim w 2009 roku dołączyła do Banijay Productions France.

Awans na stanowisko dyrektora generalnego jest następstwem przeniesienia François de Brugady do Banijay Events. Oprócz pełnienia funkcji dyrektora generalnego Banijay France, de Brugada wcześniej nadzorował Banijay Productions France.

Nowy zespół zarządzający

Posunięcie to następuje po niedawnym ujawnieniu przez Banijay France nowego zespołu zarządzającego, w którym Sébastien Petiot i Delphine Plantive objęli stanowiska odpowiednio dyrektora operacyjnego i dyrektora ds. strategii wydawniczej i nowego biznesu.

Niedawno mianowano także nowe kierownictwo wyższego szczebla w firmie Adventure Line Productions z Fort Boyard, w której Frédéric Lussato został awansowany na prezesa, a Julien Magne został dyrektorem naczelnym.

Historia firmy

Firma Banijay z siedzibą we Francji, uruchomiona została w 2008 roku, odnotowała wzrost przychodów o 16,5 proc. do 3,21 mld EUR (3,41 mld USD) w 2022 r., do tego zaliczyła 61 proc. wzrost przychodów z produkcji i dystrybucji pochodzących z platform streamingowych.

Dołącz do dyskusji: Florence Fayard została mianowana na stanowisko dyrektora generalnego Banijay Productions

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl