SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

FOX zachęca do udziału w programach typu talent show

Kanał FOX 14 stycznia br. ruszy z nową akcją promocyjną zatytułowaną “Nie bądź loserem – Dołącz do klubu”. W jej ramach stacja zachęcać będzie internautów do udziału w programach o charakterze talent show.
 

FOX zachęca do udziału w programach typu talent show

Akcja będzie realizowana w serwisach Facebook i Myspace. Na utworzonych tam profilach znajdą się informacje i newsy dotyczące programów typu talent shows, które przygotowują obecnie m.in. stacje TVN (“You Can Dance”, “X Factor”) czy Polsat (“Must Be The Music”). Umieszczone zostaną tam też filmiki zachęcające do udziału w tego typu formatach, w których wystąpią m.in. Elżbieta Zapendowska, Maria Sadowska, Marcin Mroziński, Maria Foryś czy Alicja Janosz.

Wiodącym elementem kampanii będzie jednak organizowany na tych profilach konkurs “Nie badź loserem – dołącz do klubu”. Aby wziąć udział w nim, trzeba będzie zamieścić na profilu akcji  zdjęcie z utworzoną dłonią literą L, na wzór grafiki będącej częścią akcji. Następnie na fotografie będą mogli głosować znajomi i fani, a spośród pięciu najwyżej ocenionych zdjęć jury wybierze trzy – zwycięskie, które nagrodzone zostaną telefonami Samsung Galaxy S, pozostali uczestnicy otrzymają zaś inne wartościowe nagrody rzeczowe.

Akcja realizowana będzie także w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu, gdzie zawita specjalna ekipa, która przybędzie charakterystycznie obrandowanym samochodem. Zaprezentuje ona specjalnie przygotowaną animację z tłem muzycznym, która zostanie wyemitowana na najbardziej rozpoznawalnych budynkach miast. Relacje z emisji animacji zostaną umieszczone w sieci i będą promowane w serwisach społecznościowych. Dodatkowo w każdym z miast będą dystrybuowane wlepki z hasłem akcji.

Opisane działania to pierwszy etap dużej kampanii promocyjnej kanału FOX. Tego, jak wyglądać będą kolejne etapy, nadawca na razie nie ujawnia. Za kreację, przygotowanie i realizację kampanii odpowiada agencja magnifiCo.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: FOX zachęca do udziału w programach typu talent show

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl