SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fred Levron globalnym dyrektorem kreatywnym w dentsu

Z początkiem listopada Fred Levron obejmie stanowisko globalnego dyrektora kreatywnego w grupie reklamowej dentsu International, do której należą m.in. takie agencje, jak Carat, dentsu X, iProspect. Dotychczas pracował w FCB.

dentsu International ogłosiło, że Fred Levron został mianowany globalnym dyrektorem kreatywnym. Będzie kierował całościowym programem kreatywnym sieci i portfolio agencji kreatywnych na całym świecie.

Zatrudnienie globalnego dyrektora kreatywnego przyspiesza realizację ambicji kreatywnych firmy dentsu w jej agencjach i u jej klientów, którzy stanowią 95 spośród 100 największych reklamodawców na całym świecie.

Levron będzie "opierał się na obecnych możliwościach dentsu international i ugruntowanych japońskich korzeniach kreatywnych", a także będzie odpowiedzialny za produkt kreatywny sieci i przyspieszenie kreatywności we wszystkich markach agencji kreatywnych, medialnych i CXM dentsu international.

Od ponad dwóch dekad Fred Levron jest jednym z najbardziej postępowych kreatywnych liderów i myślicieli w branży.

Wendy Clark, globalna dyrektorka generalna dentsu international, powiedziała: - Od 120 lat grupa dentsu jest symbolem kreatywnego rzemiosła i inspiracji. Dzisiejszy dzień to ważny moment, ponieważ dentsu international mianuje Freda swoim globalnym dyrektorem kreatywnym. Fred ma jedno z najbardziej cenionych portfolio i reputację kreatywną w branży. Jego nominacja przyspiesza i podkreśla znaczenie kreatywności jako znaku rozpoznawczego wszystkiego, co robimy. Odliczam dni do jego przyłączenia.

Fred Levron do dentsu przechodzi z FCB, gdzie pełnił funkcję światowego partnera kreatywnego. Przez lata pomagał prowadzić twórczą transformację, dzięki której FCB została siecią roku Cannes Lions 2020/2021, pierwszą w 148-letniej historii FCB i Globalną Agencją Roku Adweek 2020. Przed FCB, Fred Levron był członkiem zespołu kierowniczego w CAA Marketing. W ciągu swojej 10-letniej pracy w Ogilvy Paris zajmował kilka stanowisk, gdzie pomógł przekształcić agencję w globalną potęgę kreatywną.

Levron rozpocznie pracę w dentsu 1 listopada.

Dołącz do dyskusji: Fred Levron globalnym dyrektorem kreatywnym w dentsu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl