SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Dla niej" - nowa usługa Free Now wyłącznie dla kobiet

W aplikacji do zamawiania przejazdów Free Now pojawiła się nowa funkcja "Dla niej". Jest ona przeznaczona wyłącznie dla pasażerek, które chcą zamówić przejazd z kierowczynią taxi.

Article

Celem usługi "Dla niej" jest promowanie kobiet w zawodach postrzeganych stereotypowo jako męskie, a także udostępnienie alternatywy dla tych pasażerek i kierowczyń, które preferują przejazd z kobietą.

Obecnie usługa "Dla niej" pojawia się testowo w Trójmieście, które zostało wybrane jako miasto pilotażowe ze względu na wysoki odsetek kierowczyń współpracujących z platformą Free Now w tej lokalizacji.

Nie jest wykluczone, że usługa "Dla niej" zostanie rozszerzona w kolejnych polskich miastach. Decyzja o udostępnieniu takiej usługi jest także motywowana rosnącą liczbą kobiet przybywających do Polski z Ukrainy.

Usługa "Dla niej" w aplikacji Free Now widoczna jest dla wszystkich użytkowników w Trójmieście oraz wyłącznie dla kierowczyń taxi. Kierowczyni może odrzucić pojawiające się zlecenie na etapie jego przyjmowania w aplikacji - widząc męskie imię pasażera lub po przyjeździe na miejsce odbioru, bez konsekwencji w postaci opłaty anulacyjnej. Kierowczynie współpracujące z Free Now nadal mają dostęp do wszystkich innych zleceń pojawiających się na platformie, a ich przyjmowanie jest dla nich dobrowolne.

Ze względu na stosunkowo niski udział kierowczyń taxi we flocie Free Now, czas oczekiwania na taki przejazd może być dłuższy niż w innych usługach (np. Lite czy Comfort). Ceny za przejazd w usłudze "Dla niej", podobnie jak w pozostałych opcjach Free Now, są gwarantowane i znane z góry.

Dołącz do dyskusji: "Dla niej" - nowa usługa Free Now wyłącznie dla kobiet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl