SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Friz szuka nowych influencerów w programie "Twoje 5 minut"

Na YouTube zadebiutował program internetowy "Twoje 5 minut", w którym Karol "Friz" Wiśniewski wyłoni nowe osoby z potencjałem na influencerów.

"Twoje 5 minut" ma formułę podobną do telewizyjnych formatów talent-show. - Jest to program, w którym uczestnicy będą rywalizowali o to, kto jest najlepszym influencerem. Do wygrania jest wieloletni kontrakt oraz udział w projekcie GenZie - zapowiada Karol "Friz" Wiśniewski.

Jak opisuje influencer, uczestnicy programu "Twoje 5 minut" będą wykonywali różne zadania związane z codziennymi zobowiązaniami influencerów - jak sesje zdjęciowe czy tworzenie treści do social mediów. Uczestnicy musieli także w grupach zbudować tratwę do transportu na wyspę oraz przetestować się w roli prowadzących odcinka.

Nowe odcinki formatu "Twoje 5 minut" pojawiają się na nowo utworzonym kanale GENZIE. Premierowy odcinek z 24 września (opublikowany na kanale Friza) jest numerem jeden karty "Na czasie" na YouTube, ma już ponad 1,7 mln wyświetleń. Kanał GENZIE zgromadził już 321 tys. subskrybentów.

Pierwsze talent-show Ekipy Friza

W pierwszej, 10-odcinkowej  edycji  "Twoich 5 minut" bierze udział 13 uczestników. W jury programu Ekipy Friza obok Karola Wiśniewskiego jest menadżer Ekipy Friza  Łukasz Wojtyca gościnnie pojawili się Remigiusz "Rezi" Wierzgoń czy Natalia "Natsu" Kaczmarczyk z Teamu X.

Po pierwszym etapie w programie zostało osiem osób - podał w poniedziałek na Twitterze Friz.

Od początku lutego br. akcjonariuszem Ekipa Holding jest kontrolowany przez Januarego Ciszewskiego wehikuł inwestycyjny JR Holding. Objął wtedy 12,3 mln akcji nowej emisji, które stanowią 11,97 proc. kapitału i głosów na walnym zgromadzeniu. W opublikowanym w maju  sprawozdaniu JR Holding wartość godziwa tego pakietu określono na 17,218 mln zł. Oznacza to, że wycena Ekipa Holding wynosi 143,8 mln zł.

Ekipa Holding chce wejść na giełdę

W listopadzie ub.r. Ekipę Holding podpisała list intencyjny z kontrolowanym przez Januarego Ciszewskiego funduszem JR Holding. Firmy umówiły się wtedy, że w zamian za pakiet akcji Ekipy wehikuł Januarego Ciszewskiego pomoże jej na główny lub boczny rynek warszawskiej giełdy „poprzez połączenie z publiczną spółką akcyjną w ramach realizacji transakcji odwrotnego przejęcia”.

Na początku lutego zapowiedziano, że Ekipa Holding połączy się z notowanym na bocznym rynku warszawskiej giełdy Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym. Dodano, że w efekcie fuzji „powstanie podmiot o mocnej pozycji konkurencyjnej w branży nowoczesnych mediów”.

Miesiąc później podpisano umowę term sheet, w której ustalono kolejne szczegóły fuzji. Ma ona nastąpić do końca września br., w zarządzie połączonego podmiotu będą prezes i wiceprezes wskazani przez Ekipę oraz drugi wiceprezes wskazany przez Beskidzkie Biuro Inwestycyjne, a w radzie nadzorczej ma być od pięciu do dziewięciu członków, z których trzech (w tym przewodniczącego) wskaże Ekipa, a trzech - Beskidzkie Biuro Inwestycyjne.

W drugiej połowie czerwca Ekipa Holding sprzedała akcje nowej emisji za 10,38 mln zł, kupiło je 45 osób fizycznych i firm. Pozyskane środki spółka zamierza przeznaczyć w całości na rozwój.

Dołącz do dyskusji: Friz szuka nowych influencerów w programie "Twoje 5 minut"

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nb
Niech sobie dorobi jeszcze tzw cynkowy i łezkę przy oku.
odpowiedź
User
Tomek
Do roboty!
odpowiedź
User
tz
a czy przypadkiem RMF FM nie ma swojego programu o nazwie "Twoje 5 minut"?
odpowiedź