SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Friz wchodzi w gry mobilne. Premiera „Cloudy & Stormy”

Spółka zależna Ekipa Holding, w której głównym akcjonariuszem jest influencer Karol „Friz” Wiśniewski, udostępniła grę mobilną „Cloudy & Stormy”. Tytuł, w wersjach na Androida i iOS, jest skierowany głównie do dzieci.

Karol „Friz” Wiśniewski, fot. screen z InstagramaKarol „Friz” Wiśniewski, fot. screen z Instagrama

Gra „Cloudy & Stormy” nawiązuje do animacji o takim samym tytule wyprodukowanej przez należącą do Ekipa Holding spółkę Laniakea Pictures.

To gra typu „połącz”, w której użytkownik zaczyna od podstawowych elementów, a potem łączy je i ewoluuje, aby osiągać postępy. Chodzi o wypełnianie zadań przygotowanych przez tytułowe pieski, a tym samym wpływanie na rozwój ich przygody w każdym ze światów.

Gra mobilna „Cloudy & Stormy” od Ekipa Holding Karola "Friza" Wiśniewskiego

Gra „Cloudy & Stormy” została przygotowana przez GGBay, spółkę zależną Ekipa Holding, wspólnie z firmą Simplicity Games. Jest dostępna w wersjach na Androida i iOS.

Gra jest darmowa, natomiast pojawiają się w niej reklamy i są dostępne płatne opcje.

Gra mobilna „Cloudy & Stormy” od Ekipa Holding Karola "Friza" Wiśniewskiego

W ub.r. przychody grupy kapitałowej Ekipa Holding poszły w górę o 107 proc. do 55,58 mln zł, a zysk netto poszybował z 1,25 do 9,17 mln zł. Karol „Friz” Wiśniewski ma 41,21 proc. akcji spółki.

W minionym tygodniu firma uruchomiła spółkę Ekipa Events, która będzie zajmować się organizacją eventów i koncertów dla twórców współpracujących Ekipa Holding oraz realizować takie usługi dla podmiotów trzecich. Ekipa Holding podkreśliła, że założyła osobą spółkę do eventów ze względu na duże zainteresowanie działaniami z tego obszaru, zwłaszcza po sukcesach w organizacji tras koncertowych Genzie.

Dołącz do dyskusji: Friz wchodzi w gry mobilne. Premiera „Cloudy & Stormy”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl