SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Frontex szuka w Polsce doradców od zarządzania kryzysowego

Polskie biuro Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex) szuka w przetargu firmy, która będzie jej doradzać w zakresie zarządzania kryzysowego (szkolenie, ćwiczenia, wsparcie, świadomość) - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Dwuletnia umowa ma opiewać na kwotę 456 tys euro netto.

fot. FrontexArticle

Przetarg dotyczy świadczenia usług doradztwa w zakresie zarządzania kryzysowego (szkolenie, ćwiczenia, wsparcie, świadomość).

W celu zapewnienia ciągłego doskonalenia zawodowego w zakresie zarządzania kryzysowego wybrana firma ma ułatwiać testowanie ram zarządzania kryzysowego Frontex i ciągłości działania oraz szkoleń personelu.

Usługi obejmują organizację wydarzeń związanych z zarządzaniem kryzysowym i usługi konsultacyjne, które obejmą komponent z zakresu komunikacji kryzysowej i zarządzania ciągłością działania. Wydarzenia będą skierowane do personelu dowództwa Frontex, stałej służby oddelegowanej poza siedzibę Frontex i na szczeblu departamentów.

Frontex z wybraną firmą zawrze umowę ramową na okres 24 miesięcy. Możliwe będzie jej przedłużenie na kolejne 2 lata.

Budżet na dwuletnią współpracę wynosi 456 tys. euro netto (bez VAT).

Przetarg trwa do 24 listopada br.

Dołącz do dyskusji: Frontex szuka w Polsce doradców od zarządzania kryzysowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl