SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fujifilm Polska uruchamia fotoblog, forum i newsletter

W Obiektywie Szefa i newsletter korporacyjny to nowe narzędzia komunikacji, które wprowadziła firma Fujifilm Polska.

W październiku 2006 firma Fujifilm Polska uruchomiła w ramach swojego serwisu internetowego forum dyskusyjne, Andrzej Brylak Dyrektor Generalny Fujifilm, rozpoczął prowadzenie fotobloga a Krzysztof Powolny Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w listopadzie wyśle pierwszy numer newslettera korporacyjnego skierowanego do grona wybranych osób zajmujących się profesjonalnie marketingiem i promocją. Zarówno na forum, jak i na fotoblog wejść można z poziomu menu na stronie głównej www.fujifilm.pl, newsletter jest wysyłany do grupy wybranych osób.

„Jako lider w branży, każdego miesiąca wprowadzamy nowe produkty i rozpoczynamy nowe kampanie promocyjne. Codziennie staramy się być bliżej naszych klientów i partnerów biznesowych informując ich o naszych planach. W naszych działaniach kierujemy się kreatywnością, koncentracją na celu, konsekwencją we wdrażaniu projektów” – opowiada Krzysztof Powolny. W newsletterze Fujifilm można znaleźć informacje o wydarzeniach ostatnich tygodni dotyczących rynku, na którym działa Fujifilm strategii marketingowej firmy, wydarzeń z jej życia oraz nowości dotyczących wszystkich gałęzi produktów firmy. Jeśli te tematy kogoś szczególnie zainteresują, istnieje możliwość podjęcia dyskusji na forum Planeta Obrazu Fujifilm, które jest miejscem wymiany poglądów i przedstawiania różnych opinii.

Fotoblog Andrzeja Brylaka zawiera zdjęcia i informacje ilustrujące najważniejsze wydarzenia z życia firmy oraz całej branży. „Skupiłem się szczególnie na obrazach, nie tylko dlatego, że Fujifilm jest liderem w dziedzinie obrazowania, ale także z powodu, że uważam, iż prawdą jest, że jeden obraz zastępuje 1000 słów” – opowiada Andrzej Brylak. Celem fotobloga, jest przybliżenie klientom i partnerom Fujifilm, zarówno aktywności firmy, jak również faktów z życia jej wnętrza oraz rozpoznania, co otoczenie myśli o firmie, jak ocenia jej działania i czego od niej oczekuje. „Zakładając bloga kierowałem się także chęcią przybliżenia wszystkim zainteresowanym misji, jaka towarzyszy mi podczas pracy w Fujifilm – wyjaśnia Brylak - Pragnę, aby nasza firma  produkowała i dostarczała klientom i partnerom innowacyjnych produktów, najwyższej światowej klasy i jak najlepiej zaspokajała całość ich potrzeb związanych z kreowaniem i przetwarzaniem obrazu”. 

Fotoblog znajduje się pod adresem: http://www.fujifilm.pl/aplikacja/blog/
Forum znajduje się pod adresem: http://www.fujifilm.pl/aplikacja/forum/

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fujifilm Polska uruchamia fotoblog, forum i newsletter

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl