SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fundacja Mamy i Taty promuje Strategię Odbudowy Rodziny (wideo)

Rozpoczęła się kampania społeczna Fundacji Mamy i Taty dotycząca Strategii Odbudowy Rodziny. Akcja została przygotowana przez organizację wspólnie z agencją Telescope.

Article

Kampania zachęca do podpisania na stronie sor.mamaitata.org.pl petycji skierowanej do prezydenta, premiera, marszałków Sejmu i Senatu oraz szefów klubów parlamentarnych.

Petycja apeluje, żeby w większym stopniu realizować art. 18 Konstytucji RP mówiący, że „małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”.

- Postulujemy wprowadzenie myślenia rodzinocentrycznego („Family Mainstreaming”) przy tworzeniu prawa. Prawo i rozwiązania prawne, które służą rodzinie definiowanej zgodnie z artykułem 18 polskiej Konstytucji, powinny być promowane i wprowadzane w życie. Rozwiązania, które nie wzmacniają tak definiowanej rodziny, powinny być odrzucane - czytamy w petycji.

- Zaproponowaliśmy szereg działań mających na celu budowanie trwałych i szczęśliwych rodzin. Należą do nich: nauka komunikacji interpersonalnej w szkołach, edukacja prezentująca pozytywne wzorce rodziny, świeckie kursy przedmałżeńskie, bezpłatne kursy i terapie małżeńskie, czy też obowiązkowe rozprawy pojednawcze i mediacje dla par rozważających rozwód. Warto przemyśleć wprowadzenie ulg podatkowych dla trwałych małżeństw - wyliczają autorzy apelu.

Kampania obejmuje 15-sekundowy spot oraz grafiki prasowe. Przy jej przygotowaniu Fundacja Mamy i Taty współpracowała z agencją Telescope.

Akcja powstała dzięki środkom przekazanym Fundacji Mamy i Taty przez indywidualnych darczyńców.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Fundacja Mamy i Taty promuje Strategię Odbudowy Rodziny (wideo)

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
BD
Dobra inicjatywa.
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
UWAGA!
Zapamiętajcie teń dzień!
Łatwo zapamiętać, bo jest to ostatni dzień wakacji!
To jest mój ostatni, naprawdę ostatni wpis na tym forum! Odchodzę stąd i więcej już moich wpisów nie będzie, pod żadnym nickiem! Słowo honoru!
Odchodzę, ponieważ mam dość! Zbyt dużo jest lewaków w komentarzach! Lewacy bez przerwy mnie tutaj wyśmiewają, wyszydzają, obrażają, pomawiają, podszywają się pode mnie, przypisują mi jakąś hurtownię, której nie mam... Niejeden człowiek na moim miejscu załamałby się już dawno! Ja i tak wytrzymywałem to wszystko zaskakująco długo (trwałem tu nieprzerwanie od marca 2016 roku), ale nawet taki twardziel jak ja może się kiedyś załamać. Nie wytrzymuję już psychicznie i nerwowo takiego zalewu lewactwa w komentarzach, dlatego odchodzę z tego forum już naprawdę na zawsze!
Od jutra zaczynam nową działalność konserwatywną (szczegółów nie ujawniam, bo nic wam do tego), która będzie dla mnie spokojniejsza i przyjemniejsza. Wolę bardziej się poświęcić swojej nowej działalności, zamiast tracić bez sensu mnóstwo cennego czasu na jałową walkę z denerwującym lewactwem w komentarzach.
Poza tym nareszcie sobie uświadomiłem, że wcale nie muszę bronić Telewizji Polskiej i Polskiego Radia przed niesprawiedliwymi lewackimi atakami na tym forum. Media publiczne teraz są nastawione na propagowanie konserwatywnych wartości, a konserwatywne wartości są niezłomne, doskonale obronią się same. Nie jest im potrzebna moja obrona. Niech lewacy piszą co tylko chcą na temat TVP i PR - to i tak nie będzie miało żadnego znaczenia, bo lewacy są poza jakimkolwiek wpływem na cokolwiek w Polsce i to się już nigdy nie zmieni. Mieszkam w konserwatywnym, katolickim i patriotycznym kraju z konserwatywnymi mediami publicznymi i to jest wspaniałe. Po co więc mam sobie zawracać głowę tutejszymi komentarzami lewaków?
To jest naprawdę finał. Ostatni dzień wakacji i tak się zupełnie przypadkiem złożyło, że również ostatni mój wpis na tym forum. Tym razem nie kłamię - to jest naprawdę definitywny koniec. Możecie wierzyć lub nie, ale sami zobaczycie i przekonacie się, że ani jutro, ani za tydzień, ani za miesiąc już tu nie wrócę.

I to by było na tyle w temacie.
31 sierpnia 2017 roku, godzina 23:57 - to był wpis naprawdę ostatni.
ŻEGNAM WSZYSTKICH!

PS. Jeśli będą się tu jeszcze pojawiać wpisy sygnowane moim nickiem, proszę pamiętać, że to już nie są moje wpisy, tylko wpisy podszywaczy. A na podszywaczy nie mam żadnego wpływu. Ja się niniejszym wpisem pożegnałem i moich wpisów już tu nie będzie.
odpowiedź
User
jak
Pędzę i podpisuję. Jak ktoś nie ma wzorców z własnej rodziny to w życiu go nie nauczycie niczego.
odpowiedź