Fundacja Rak’n’Roll spełnia marzenia swoich podopiecznych w kampanii #Rakstar

Pod koniec stycznia br. wystartowała kampania #Rakstar, której celem jest spełnienie marzeń podopiecznych fundacji Rak’n’Roll. Inicjatorem działania jest podróżnik i reporter Tomasz Michniewicz.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

Akcja #Rakstar ma pomóc pacjentom dotkniętym nowotworami w oderwaniu się od smutku i bólu chorobowego, przez spotkanie z idolami - piosenkarzami, aktorami itp. Inicjator akcji, Tomasz Michniewicz, zapowiada w ramach #Rakstar organizację zakulisowych spotkań w teatrach, halach koncertowych czy planach filmowych.

Tomasz Michniewicz organizatorem #Rakstar

Do projektu zaproszono grono gwiazd, których nazwiska pozostają na razie tajemnicą.

– Mogę zabrać kogoś w mój świat, dając mu chwilę oddechu, a inne gwiazdy mogą zabrać pozostałych podopiecznych w „ich światy”. Odseparowanie od codziennych zmartwień, smutku i cierpienia – to coś na czym najbardziej nam z Rak’n’Rollem zależy - mówi Tomasz Michniewicz.

Pierwszą podopieczną fundacji Rak’n’Roll, która bierze udział w #Rakstar, jest pani Aneta. Razem z mężem uda się w podróż do Malezji i Singapuru.

– Rak to nie wyrok, ale też nie katar. Różne myśli przechodzą przez głowę. Sam byłem parę razy (w o wiele mniejszym) dołku i zawsze ktoś mi pomagał, miałem na kogo liczyć. Wiem, jak ważne jest, żeby ktoś w odpowiedniej chwili wyciągnął rękę. Daleka podróż, a to też wiem z doświadczenia, pozwala złapać dystans, spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Chciałem sprezentować chwilę oddechu od choroby komuś, komu bardzo się ona przyda. Aneta z mężem dostała moje bilety lotnicze (miałem do Malezji lecieć sam), pokrywam wszystkie koszty ich podróży, rozpisałem im program wyjazdu dzień po dniu po moich ulubionych zakątkach i będę asystować z Polski podczas trwania podróży – opisuje Tomasz Michniewicz.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Centrum Łukasiewicz wybiera agencję mediową

Centrum Łukasiewicz wybiera agencję mediową

TVP3 Kielce rusza z nowym wirtualnym studiem

TVP3 Kielce rusza z nowym wirtualnym studiem

Marka KitKat oficjalnym partnerem Formuły 1

Marka KitKat oficjalnym partnerem Formuły 1

KRRiT wezwała do wstrzymania reklamy Łomży z Karolakiem. Mamy stanowisko browaru [TYLKO U NAS]

KRRiT wezwała do wstrzymania reklamy Łomży z Karolakiem. Mamy stanowisko browaru [TYLKO U NAS]

Polska chce interwencji KE wobec TikToka. Chodzi o antyunijną propagandę

Polska chce interwencji KE wobec TikToka. Chodzi o antyunijną propagandę

Nowa usługa w mObywatelu. Wirtualny asystent ułatwi korzystanie z usług publicznych

Nowa usługa w mObywatelu. Wirtualny asystent ułatwi korzystanie z usług publicznych